Birazcık Vicdanı Olan Herkesin Kürke Karşı Tavır Almasına Sebep Olacak 17 Kan Dondurucu Fotoğraf

 > -
Abone ol

Bilmem aranızda kürk almaya, giymeye sıcak bakan var mıdır? Varsa bu fotoğraflardan sonra bu düşüncesini tekrar gözden geçirir diye umuyorum. 

Not: Bazılarının diğerlerinden daha rahatsız edici olduğunu belirterek fotoğrafların hepsini gizleyerek veriyorum.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Unutma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat.gemici1

Aynı şekilde yüzmek gerek bazılarını galiba anlaması için. Bu kadar zor değil ya bu, sen kendi yetersizliğini pahalı eşyalarla kapattığını düşün diye başka canlıların hayatını elinden alamazsın. Zor mu bunu anlamak derinin yüzülmesi mi lazım empati kurabilmen için.

pessimisticqueen

İnsanların gösterişi için,keyfi için hayvanların geldiği hale bak be yazık

simge217

gerçek olmasa noluyor haa g.tünüz kalksın mı istiyorsunuz haa illaha g.tünüz mü kalkacak gerçeeek mi diyeceksiniz gerçek kürk giyenleeeerr!!

the_war

Mesele sadece Kürk giyilmesi değil, birçok giysi için hayvan kürkü kullanılıyor. Mesela çoğu markanın kazak v.b. ürünlerinde ülkemizde de yetiştirilen Angora Tavşanlarının tüyleri kullanılıyor. Bir de resimlerde gösterilmemiş ama en çok kullanılan ürünlerden biri de Kaz Tüyü ve o da bir çok ürün içerisinde satılmaktadır, çoğumuz bilerek ya da bilmeyerek de olsa satın alıyoruz.

eyluldecay

İnsan doğada ki b.k bile gübre olarak kullanıyor, hayvanları mı kullanmasın. Ama azap çektirmek nasıl bir düşünce yapısıdır hala anlamıyorum. Hele ki buna neden olan insanların vicdanlarını nerede çürüttüğünü hiç düşünemiyorum. Hayvanın acı çekmesini önemsemeyen insanlar, kendi çevrelerine ne yapacaklar. Balık bile bence azap içinde ölüyor. Kim boğularak ölmek ister? Bu hayvanlar dayak yiyerek ölüyor...

Görüş Bildir