Bir Twitter Kullanıcısından Gelen İstanbul İlçelerindeki Oy Artışı Tespiti Sosyal Medyanın Kafasını Karıştırdı

 > 
64bPAYLAŞIM

Twitter'da "altiparmakli" nickli bir kullanıcının ortaya attığı iddialar oldukça ilgi çekici. İstanbul'da bir çok bölgede oy sayısının sadece 5 ay içerisinde inanılmaz miktarda arttığını gözlemlemiş.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

Sosyal medyadan bu tespitlere büyük ilgi gösterildi.

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ataturkun-izindeyiz

Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumda seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir!

razfatihdiktas

Amk şu partileri takım gibi tutmayın artık çıkarın at gözlüklerini birkez olsun tarafsız bakın lan

atakanvip2

Ya Abicim Ne uğraşıyorsunuz S.kilen G.tün Davasımı Olurmuş Artık ADamlar Sabunsuz Haşırt Yine Geçirdir Yapıcak Bişiy yok.

herhangi-biri

Oylar Yıldız Tilbe 'ye. Düşünsene tüm Türkiye direk oynuyoruz.

ato1212

ne olmuş inanmayın bunlara (!) uyumaya devam edelim biz

osman1309

Güzel kardeşim Allah akıl fikir vermiş beyin vermiş...Ayrıca Kuranda biri size bir söz getirirse hemen inanmayın araştırın demiş...Peki biz ne yapmışız araştırmadan yalana,iftiraya ortak olmuşuz.Birileri sürekli kin,nefret,yanlan,iftira tohumları ekmek için çabalıyor...Lütfen biraz duyarlı olalım her habere inanmayalım...Yayınlayan kim olursa olsun,hangi görüşten olursa olsun...Sadade gelirsem oylarda ki farkın en büyük nedeni Fethullah gülenin adamlarının çoğu bağımsız aday oldular(Hakan şükür gibi)...Bu sivri zekalı arkadaş bu kadar akıllıyken bağımsız dayları görmemiş olabilir mi olamaz?Kurnazlık yapıp ilk 4 partiyi veriyor...Allah bu ülkede fitne fesat,yalan ve iftira tohumları ekmeye çalışanlara fırsat vermesin... ilçe Toplam seçmen Toplam seçmen ilçe 7.Haz 1.Kas küçükçekmece=529.657-532.413 silivri =113.227-115.273 bakırköy=172.212:173.570 bağcılar=509.576=510.228

Görüş Bildir