Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Şey Ücretsizse Ürün Sensindir! Google, Facebook, Instagram'ın Ücretsiz Olmasının Altında Yatan Korkunç Sebepler

4.6bPAYLAŞIM

Bilgi dolu paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğimiz lagaribey'in bu flood'ını okuduğunuzda bir distopyada yaşadığınızı düşüneceksiniz!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

Bir Black Mirror bölümü içinde hayatta kalmaya çalışıyor gibiyiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kubra0090

gerçekten çok faydalı bir flood olmuş fakat bunları da sosyal medya üzerinden yayımlıyor olmak komik artık muhtacız gibi uygulamalara

kusburnu

Ben teslim oldum rahatladım. Tüm isimlerim gerçek, güvenlik duvarlarım alt sınırda. Ne izin istiyorlarsa veriyorum. Hesaplarım birbirine bağlı. Şifrem unutmayayım diye zayıf. BBG evindeyim farkındayım. Endişem yok, stres yok.

burakb_

Bilindik şeyler artık.Gidin hepsiburadaya iki kol saati bakın akşam dizi izlerken yanda aynı saati görürsünüz bunu da farkedin en basitinden.

Gizli Kullanıcı

Onedio neden bedava anladınız mı şimdi ?

tolciya

reklam hayatımızda bu gibi stratejiler daha da korkunç olacak ve taciz etmeye devam edecek önemli olan sizin etki eşiğinizi geliştirmeniz varsın onlar reklam yapsın bilgi alıp size ulaşsın siz yine zekanızı kullanın sağduyu ile karar verin akılıca seçimler yapın

Görüş Bildir