Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Şey Ücretsizse Ürün Sensindir! Google, Facebook, Instagram'ın Ücretsiz Olmasının Altında Yatan Korkunç Sebepler

-

Bilgi dolu paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğimiz lagaribey'in bu flood'ını okuduğunuzda bir distopyada yaşadığınızı düşüneceksiniz!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

Bir Black Mirror bölümü içinde hayatta kalmaya çalışıyor gibiyiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kusburnu

Ben teslim oldum rahatladım. Tüm isimlerim gerçek, güvenlik duvarlarım alt sınırda. Ne izin istiyorlarsa veriyorum. Hesaplarım birbirine bağlı. Şifrem unutmayayım diye zayıf. BBG evindeyim farkındayım. Endişem yok, stres yok.

burak-baldan

Bilindik şeyler artık.Gidin hepsiburadaya iki kol saati bakın akşam dizi izlerken yanda aynı saati görürsünüz bunu da farkedin en basitinden.

Gizli Kullanıcı

Onedio neden bedava anladınız mı şimdi ?

tolciya

reklam hayatımızda bu gibi stratejiler daha da korkunç olacak ve taciz etmeye devam edecek önemli olan sizin etki eşiğinizi geliştirmeniz varsın onlar reklam yapsın bilgi alıp size ulaşsın siz yine zekanızı kullanın sağduyu ile karar verin akılıca seçimler yapın

hilalctn

2 güm önce telefonuma gelen bir bildirimde böyle dikkatimi çekti. Googleden 1 ay boyunca gittiğim yerler sürekli olarak haritalardan belirlenmiş ve nerelere gittiğini görmek için bak gibi bir bildirim geldi bana göre şaşırtıcı bişeydi rahatsız oldum bu konuda telefon da konumu kapattığım halde belirlemiş ve birde geçen ay telefon değiştirmek istediğimi konuşuyordum arkadaşlarım ile huawei istiyorum dedim akşam telefonumda sosyal medyada veya haber sitelerinde hep huawei reklamları geldi harley bot alıcam diye işyerimde ofisimde arkadaşım ile konuştum ve youtube de sürekli harley bot reklamı çıktı bizi dinledikleri ve izledikleri zaten kesin birşey

Başlıklar

DeepMindFacebookInstagram
Görüş Bildir