Bir Hafta Boyunca Ünlüleri Mizahına Alet Ederek Güldüren 17 Kişi

715PAYLAŞIM

Bir hafta boyunca ünlülerle ilgili atılan kâh magazin kâh mizah içeren tweetleri derledik. 

İyi eğlenceler. 😂

Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun ⬇️

Bir Hafta Boyunca Ünlüleri Mizahına Alet Ederek Güldüren 15 Kişi - onedio.com
Bir Hafta Boyunca Ünlüleri Mizahına Alet Ederek Güldüren 15 Kişi - onedio.com

1. Yakışmış. 😆

2. İnandırmak sana kalmış artık. 😁

3. Evli olmasının dışında başka bir engel göremedim ben de şahsen. 😁

4. Yapmayın insanlara bu eziyetleri.

5. Aynı fikirdeyiz. 😂

6. 😕

7. Bilerek yapıyor bence de.

8. Aslı Enver neler çektin sen be?

9. Güzel bir anı. 🤣

10. Kesinlike.

11. Beckham her zamanki gibi çıtayı yükseltiyor.

12. Bakacağız artık. 😅

13. İnsanları üzüyorsunuz.

14. Güzel bir deneme olmuş. 😆

15. Yapmaz Riri öyle şey.

16. Yakışmış.

17. Artık şaşırmıyoruz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benim-ben..ask..

Bu yeni çıkmış '' daum'' sendromu..

oykunun.oykusu

Demet akalın demişken söylemeden geçemeyeceğim; Kim Kardashian’ın attığı çıplak poz fotoğrafının altına ‘Annesin sen ayıp’ gibi gerizekalıca yorum yapması ve kadının porno yıldızı olduğunu öğrenip yorumunu silmesi? Kadın güne ‘dikkat çekmek için bugün naapsam?’ diye uyanıyor. Kusacagım!

Gizli Kullanıcı

#11 Kadını 500 kere aldattı aq, kadın bizim çomar köylü kadınları gibi erkektir yapar der gibi adama yapıştı bırakmıyor. Daha iyisini bulamam diye düşünüyor olabilir.

vemrv

Daha iyisini bulabilir mi canım kardeşim geçen kraliyet düğünü iptal oluyordu nerdeyse :)

Gizli Kullanıcı

Doğru, bulamaz. Adam yıllar geçtikçe dolar gibi değerleniyor ama aldatmasına sebep değil. Neyse tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş, bize ne.

vemrv

İşin esprisi bir tarafa güzel çirkin iyi kötü hiç kimse aldatılmayı haketmez.Ordan ötesi vicdan.

Gizli Kullanıcı

Demet Akalın son derece iğrenç birisin. Hiçbir konuda adam akıllı bilgin bile yokken, saçma sapan konularda fikir beyan etmeye çalışırken milyonların senin takipçin olması bu ülkenin ne kadar vahim bir durumda olduğunu gösteriyor

clairsentient

boş teneke muhabbetini hatırlatıyor bana bu şahıs, maalesef

pinkmargaritaa

Demet Akalın diyince benim aklıma; soma faciasında kocasının kamyonlarını erzakla doldurup göndermesi, mehmetçik vakfına yaptığı bağışlar geliyor. Birine boş demek için bence biraz fazla aciziz.

Gizli Kullanıcı

@pinkmargaritaa yardımsever bir insan olması boş bir kutu olmadığı anlamına gelmiyor. Bana göre de "beyni yok fikri var" diyebileceğimiz bir insan, ne Türkçeyi düzgün kullanır ne siyasetten/tarihten anlar ne de sanattan anlar ama en çok ses bu konularda ondan çıkıyor. İnsanların böyle şeylerle sizleri etkilemesine izin vermeyin bence, iyi bir örnek olur mu bilmem ama Trump ve ailesi de "sözde" yardım kuruluşları var ve yardımda bulunuyorlar, bu Trump gibi leş bir insanı saygıdeğer birisi mi yapar?

pinkmargaritaa

(Trump’ın yardım fonları dolandırıcık amacıyla kurulmuş zaten bi ton baskın ve davaları sürüyor.) Kusura bakmayın ama ülkeme yardım eden birine nankörlük edemem. Beni bu konuda tabiiki de etkileyecek, etkilemezse vicdanımda sorun vardır demektir. Patavatsız olması onu kötü biri yapmıyor maalesef.

Gizli Kullanıcı

Ben Demet Akalın kötü biridir demedim, kendini geliştirmekten aciz parasına güvenen biri olduğunu düşünüyorum. Trump konusunda farkettiysen iyi bir örnek değil dedim, ama Trump ve ailesi de insanların gözünü boyamak için bu yola başvurduğunu söyledim. Demet Akalının yaptığı işlerle kimsenin alıp veremediği yok, biz kişiliğinin zayıf biri olduğunu(Ahlaki açıdan bahsetmiyorum) söylüyoruz sadece ve siz buna karşılık yaptığı yardımlardan bahsediyorsunuz, ben buna istinaden yazdım yukarıdaki yazımı. Yani insanlar bu kadından neden hoşlanmadığından bahsediyor ama siz alakasız olarak Pollyannacılık yapıyorsunuz bu kadın hakkında.

pinkmargaritaa

Ya cevap yazmıyım diyorum ama kendinizle çelişiyorsunuz farkında mısınız? Kadın ülkemize yararlı olmaya çabalıyor diyorum, Sen bana dolandırıcı trump ı örnek veriyorsun, ne alaka ne maydanoz. Kadının yaptığı bağışlar diyorum, sen bana pollyannacılık yapıyorsun diyorsun. Bak sende şimdi burda ona buna yorum yapıyorsun. Ünlü olsaydın boş ve iğrenç diceklerdi sana.

Gizli Kullanıcı

Diyebilirler buna hakları var, herkesin eleştirme hakkı vardır. Eğer bunu bana demiş olsalardı, oturur düşünürdüm nerede hata yapıyorum diye, anlaşılan karşınızdaki insanlara saygınız onlara iğrenç ve boş diyerek gösteriyorsunuz. Eğer insanların size cevap vermelerini istemiyorsanız yorum kısımlarını işgal etmeyebilirsiniz. Burası bir sosyal ortam, doğası gereği insanlar yazar çizer, aynı şekilde hakkı olarak Demet Akalın'da yazıp çiziyor ve insanlar onun yazıp çizdiği şeye hakları olarak cevap verme hakkına ve ya yanlışı doğruyu söylemeye hakları var. Eğer öyle olmasaydı, yorum kısmı gereksiz olurdu değil mi? Ayrıca hangi konuda çeliştiğimi açıklamamışsınız, çeliştiğimi söylüyorsunuz ama sebebini söylemiyorsunuz. Trump örneği baktığınız perspektife göre değişir. Siz Trump'ın dolandırıcı olduğunu söylüyorsunuz ama başka birisi sizin yaptığınız gibi "o halkımıza yardım eden birisi" diye savunabilir, Pollyannacılıktan kastım buydu. Okuduğunuzu anlama sorununuz olabilir, bol bol kitap okumanızı tavsiye ederim size.

pinkmargaritaa

Ben size boş ve iğrenç demedim, size de diyebilirlerdi dedim. Ama okuduğunuzu anlama problemininiz varsa bol bol kitap okuyun derim. 😂

Gizli Kullanıcı

"Bak sende şimdi burda ona buna yorum yapıyorsun. Ünlü olsaydın boş ve iğrenç diceklerdi sana." Bu lafınıza ve ardından yazdığınız cevaba istinaden dil bilgisi eğitimine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum. "diyeceklerdi" ve "diyebilirlerdi" kelimeleri anlam olarak farklılık içerir, bu farkı öğreniniz. İki kelime arasında sebep-sonuç ve ihtimal gibi ayrımlar var, bunları okuduğum kitaplardan öğrendim. İyi günler dilerim.

pinkmargaritaa

Yazık ya.. Önce yorumumla ilgili polemiğe girdin. Ağzının payını alınca da imla dersi vermeye başladın. Sizin gibi boş ve gereksiz kişiler ona buna saldırmaya yer ararsınız zaten. Az ötede havla hadi canım

blackmet

14 - Örümcek zannettim.

Görüş Bildir