Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bilinçaltının Takıntılarını Yüzdesi Yüzdesine Söylüyoruz!

-

Bu testimizde sana belli başlı görseller seçtirecek ve bilinçaltının derinliklerinden kalıntılar çıkarmayı deneyeceğiz.

1. Seni en çok mutlu eden fotoğrafı seçerek başla!

2. Sence hangi fotoğrafın ilginç bir hikayesi var?

3. Hangi fotoğraf sana çocukluğunu hatırlatıyor?

4. Hangi fotoğraf daha klas geldi peki?

5. Hangi fotoğraf seni daha yalnız hissettiriyor?

6. En güzel renkler hangi fotoğrafta?

7. Hangi fotoğraf sana geçmişteki bir ilişkini hatırlatıyor?

8. Son olarak da içinden hangisi geliyorsa ona tıkla bakalım!

"%60 Sosyal Kaygılar %40 Yeni Bilgiye Açlık" çıktı!

Kendini geliştirmek, daha çok şey öğrenmek ve hayatı daha çok anlamak senin için çok önemli bir olay. Kitaplar, müzikler, dersler ya da ilişkiler hiç farketmez, sen etkileşimde olduğun her şeye kişisel gelişimini etkileyecekmiş gibi bakıyorsun. İşte tam olarak böyle anlarda bazen sosyal kaygıların seni frenliyor. İnsanlar yaptıklarını yanlış anlayacak mı, seni bencil ya da çıkarcı görecekler mi diye büyük strese girdiğin olmuyor değil! Sen doğal olduğun sürece kaygılanman gereken hiç bir şey yok! Emin olabilirsin.

"%45 Kendinle Baş Başa Kalmaya İhtiyaç %55 Doğaya İhtiyaç " çıktı!

Her yer insan, her yer gürültü, her yer kaos... Sen bu durumdan çok sıkılmışsın bir kere! Yalnız kalmak senin için hiçbir zaman kötü anlamlara gelmedi, aksine kendinle baş başa kalmaktan inanılmaz keyif alan bir insansın. Yalnız başına kalamadığın, kafanı toplayamadığın bir günün iyi geçmesi kesinlikle zor. Buna ihtiyacın var çünkü. İşte doğaya olan özlemin, ihtiyacın tam olarak buradan geliyor! Sakinleşmek, dünyaya uyum sağlamak ve kendinle baş başa kalmak en büyük keyfin.

"%30 Yeni Bir Aşka İhtiyaç %70 Sevdiğin Dostlarını Kaybetme Korkusu" çıktı!

Bir ilişkinin ardından yeri doldurulamaz o boşluğu dostlarınla çözmüş, onların yardımıyla tekrar kendine gelmeyi başarmışsın. Artık eski defterleri kapatmışsın o net! Fakat yeni birilerini bulma konusunda aynı performansı gösterdiğin söylenemez. Evet yeni birilerine ihtiyacın var, ama bunun için çok sevdiğin dostlarından biraz kopup kendini göstermelisin. Ki senin zor zamanlarında yanında olan arkadaşların, seni neden böyle bir sebep için terk etsin ki? Senin adına mutlu olurlar.

"%50 Kendinle Baş Başa Kalma Korkusu %50 Yeni Bir Aşka İhtiyaç" çıktı!

Eski ilişkinin izleri biraz kalıcı olmuş gibi... Zor zamanlar geçirmişsin belli. Bu aslında karşıdan çok senin problemlerinin ortaya çıkması aslında. Artık senin egon ve senin problemlerin ortadakiler. Belki önce bunları çözersen kendini daha rahat hissedecek ve kendini yeni bir aşka hazırlama konusunda daha özgüven sahibi olacaksın. Çözebilirsin, kendine güven.

"%40 Yeni Bilgiye Açlık %60 Dostlarını Kaybetme Korkusu" çıktı!

Sosyalleşmekten çok fazla hoşlanan biri değilsin. Yeni insanlar, yeni ortamlar, yeni çabalar seni yoruyor. Aslında haksız da sayılmazsın. Çevrende seninle her konuda rahatça sohbet eden, sana bir şeyler katabilen insanlar oldukça ne gerek var yenisine? Az insan çok huzur. Ki zaten yapman gereken bir dolu şey var! Değil mi? Ama yeni insanlarla tanışmak tahmin ettiğin kadar korkutucu bir şey değil, hem sohbet edebileceğin bir kişi daha olsa fena mı olur? Yeni bilgiye olan açlığını yeni insanlardan ilham alarak doyurabilirsin. Bizden söylemesi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
childish

%30 yeni bir aşka ihtiyaç %70 sevdiğin dostlarını kaybetme korkusu

loreyn_ceyn_star

Her yer insan, her yer gürültü, her yer kaos... Sen bu durumdan çok sıkılmışsın bir kere! Yalnız kalmak senin için hiçbir zaman kötü anlamlara gelmedi, aksine kendinle baş başa kalmaktan inanılmaz keyif alan bir insansın. Yalnız başına kalamadığın, kafanı toplayamadığın bir günün iyi geçmesi kesinlikle zor. Buna ihtiyacın var çünkü. İşte doğaya olan özlemin, ihtiyacın tam olarak buradan geliyor! Sakinleşmek, dünyaya uyum sağlamak ve kendinle baş başa kalmak en büyük keyfin. Facebook ile PaylaşTwitter ile Paylaş

berlin123

%45 Kendinle Baş Başa Kalmaya İhtiyaç %55 Doğaya İhtiyaç " çıktı!

zeynep-gozutok

"%45 Kendinle Baş Başa Kalmaya İhtiyaç %55 Doğaya İhtiyaç " çıktı!

alesgerli.z

"%30 Yeni Bir Aşka İhtiyaç %70 Sevdiğin Dostlarını Kaybetme Korkusu" çıktı! "%30 Yeni Bir Aşka İhtiyaç %70 Sevdiğin Dostlarını Kaybetme Korkusu" çıktı! Bir ilişkinin ardından yeri doldurulamaz o boşluğu dostlarınla çözmüş, onların yardımıyla tekrar kendine gelmeyi başarmışsın. Artık eski defterleri kapatmışsın o net! Fakat yeni birilerini bulma konusunda aynı performansı gösterdiğin söylenemez. Evet yeni birilerine ihtiyacın var, ama bunun için çok sevdiğin dostlarından biraz kopup kendini göstermelisin. Ki senin zor zamanlarında yanında olan arkadaşların, seni neden böyle bir sebep için terk etsin ki? Senin adına mutlu olurlar.

Görüş Bildir