Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BİLGİ'de Uluslararası Olanaklar

-
Abone ol

Laureate International Universities ile BİLGİ öğrencileri 80'den fazla üniversitenin de öğrencisi

BİLGİ, dünyanın en büyük üniversiteler ağı Laureate International Universities’in Türkiye’deki tek üyesi olarak 26 ülkede 1 milyonun üzerinde öğrenci nüfusu olan global ağın bir parçası.

Erasmus ve İkili Değişim ile 25 Avrupa ülkesinde 180'den fazla üniversite

BİLGİ’li öğrenciler 27 Avrupa ülkesindeki 180’den fazla üniversite ve 350'ye yakın değişim anlaşması ile bir dönem veya bir yıl boyunca yurt dışında eğitim alabilir.

University of London Üstün Başarı Programı

BİLGİ’de Ekonomi-İşletme ve Ekonomi-Finans alanlarında University of London Üstün Başarı Programı’na devam eden öğrenciler çift diploma sahibi oluyor.

Gizem Işık da Ekonomi-Finans Üstün Başarı Programı mezunlarından biri. Program sayesinde kariyer planlarını daha kolay gerçekleştiren Gizem’e göre Üstün Başarı Programı kariyerine yurt dışında devam etmek isteyenler için büyük bir artı. Gizem bu sayede önümüzdeki dönem Warwick’te yüksek lisans eğitimine başlıyor.

NABA'daki Olanaklar

BİLGİ, mimari, sanat ve tasarımın Milano’daki mükemmeliyet merkezi NABA ile iş birliği yapıyor; Moda Tasarımı öğrencileri özel yaz okullarına ve projelere katılabiliyor.

Kendall College ile İşbirliği

BİLGİ Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Programı ABD’nin önde gelen otelcilik ve gastronomi okullarından Kendall College ile işbirliği yapıyor,

BİLGİ'li öğrenciler sertifika, yaz okulu, staj gibi olanaklardan yararlanıyor, yarışmalara katılıyor. Laureate Culinary Cup’a katılıp altın madalya kazanan Gastronomi öğrencileri de artık altın madalya ödüllü bir gastronomi öğrencisi.

İngilizce Hazırlık Programı’ndaki Olanaklar

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan ABD’deki UC Irvine ve UPenn’in İngilizce Hazırlık Programları’nda okuyarak gerçek bir uluslararası deneyim elde etme olanağı BİLGİ’de!

Hazırlığın bir döneminde UPenn’de eğitim alan Metin İsfendiyar da dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle dolu sınıflarda gerçek bir uluslararası deneyim elde etti.

Gerçekten uluslararası bir üniversite yaşamı BİLGİ'de!

BİLGİ'deki tüm uluslararası olanakları bit.ly/UluslararasıOlanaklar adresinden inceleyebilir veya 3 Ağustos'a kadar BİLGİ Tercih Günleri'ne
gelerek bilgi alabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir