Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaşlı Yöneticiden Quaresma Konusunda Orman'a Sert Sözler

Beşiktaşlı Yöneticiden Quaresma Konusunda Orman'a Sert Sözler

Batuhan
24.08.2015 - 11:17

Beşiktaş yönetiminde adını açıklanmasını istemeyen üst düzey bir yönetici, Doğan Haber Ajansı’ndan Faik Gürses’e Quaresma'nın oyundan atılmasıyla patlak veren gerilimde bomba etkisi yaratacak açıklamalar yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Trabzonspor maçında hakemin düdüğünü beklemeden topa vurduğu için kırmızı kart gören ve gol atmasına rağmen yenilgide başrol oyuncusu olarak geniş kesimlerce işaret edilen Ricardo Quaresma olayında ilginç gelişmeler yaşanırken, Beşiktaş yönetimde yer alan bir üst düzey bir yöneticinin açıklamaları kulüpte bomba etkisi yarattı.

Başkan Fikret Orman’ı gelişmelerden sorumlu tutan yönetici, “Aldıkları ve yüzde yüz düzeldi dedikleri Quaresma’nın haline bakın. Taraftardan korktukları için ceza bile veremiyorlar. Giderken tesislere küçük abdestini yapan, sağa-sola bağıran bu adam mı düzeldi? İnsanları bu kadar saf mı görüyorlar” dedi.

Bursaspor’a transfer olan Dzsudszak’ın transferini bitirdiklerini ama Başkan Orman’ın sürekli kendisini arayıp Quaresma’yı alalım diye tutturduğunu ifade eden yönetici, “Tüm yabancılara araba olarak A4 verdik onlara biniyorlar. Quaresma’ya da bu araç verildi ama kendisi anahtarları yere attı. ‘Bana Q-7 sözü verdiler’ dedi. Hala cici çocuk muamelesi görüyor. Ama artık yeter, bıçak kemiğe dayandı. Olan biteni tüm ayrıntıları ile açıklayacağım” şeklinde konuştu.

“Kulüpten gönderilen, görev değişikliği yapılan kim varsa Başkan Orman beni adres gösteriyor. Mete Vardar, Önder Özen bunlardan bir kaçıdır. Sorun başkana isterseniz” ifadelerini kullandı.

Yönetim teşkil edilirken, amacının dışardan destek verip maddi yardımda bulunmak istediğini ifade eden Beşiktaş yöneticisi “Birden ne olduğunu anlamadan kendimi içerde buldum” dedi. Kulüpte yaşadığı ve gördüğü manzara karşısında hayal kırıklığı yaşadığını ifade eden yönetici “Başkan, Divan Kurulunda stat inşaatı için 837 işçi çalışıyor demiş. O kadar insan orada çalışsa inşaatı göremezsiniz. Habire stat tarihi veriliyor. Bunlar yanlış işler. Bu kadarı da olmaz. Ayrıca, kimlere CEO, kimlere yöneticilik sözü verilmiş akıllara zarar” diye konuştu.

Adının yazılmasını istemeyen üst düzey yönetici yaşananlardan ötürü yönetim toplantılarına da katılmadığını belirtti. 

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın