Görüş Bildir
Haberler
'Beraberliğimizi Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de Bozmak İsteyen Şer Güçler Bulunmaktadır'

'Beraberliğimizi Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de Bozmak İsteyen Şer Güçler Bulunmaktadır'

ATKN
29.08.2015 - 22:05

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında 'Eşit yurttaşlık ilkesi çerçevesinde oluşturduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de bozmak isteyen şer güçler bulunmaktadır. Ancak bunlara karşı 93 yıl önce nasıl mücadele ettiysek, bugün de aynı azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz, edeceğiz' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, 26 Ağustos günü başlayıp Başkomutan Mustafa Kemal’in idaresindeki ordunun 30 Ağustos günü zaferle sonuçlandırdığı Büyük Taarruz Meydan Muharebesi'nin cumhuriyetin kuruluşunun en önemli aşaması olduğunu belirtti. 

Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos günü, din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan bir araya gelen Anadolu’nun kahraman evlatlarının işgalci düşmanı ve işbirlikçilerini vatan topraklarından attığını ve bağımsızlığımıza el uzatanlara gereken cevabı verdiğini vurguladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, mesajında şunları kaydetti:

'Eşit yurttaşlık ilkesi çerçevesinde oluşturduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de bozmak isteyen şer güçler bulunmaktadır. Ancak bunlara karşı 93 yıl önce nasıl mücadele ettiysek bugün de aynı azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz, edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Şehitlerimizin kanıyla yazdığımız, bu büyük zaferi kutluyor, zaferin ve yurdumuzun ebedi Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum.'

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
goofy

o şer güçlerin sonuncusu dolmabahçe den ingiliz zırhlısı ile zor kaçtı bakalım bu sefer ki nasıl kaçacak?

Pasif Kullanıcı

agito sen de o dizaynerın bir ürünüsün. daha baykal şokunu atlatamadan aşırı soğukkanlılıkla sanki önceden o koltukta oturacağını bilir bir edayla oturuverdi... Devamını Gör

tahir seymen

O şer güçler CHPyi kaset operasyonuyla ele alıp içini boşalttı, partiyi kuklaya çevirdi...