Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bekarlık Senin Alın Yazın mı?

1.4bPAYLAŞIM

Bu testimiz bekar olanlar için hazırlandı. Bakalım bekarlık senin alın yazın mı?

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

1. Cinsiyetini öğrenelim öncelikle.

2. Bir de yaşını...

3. Uzun zamandır hoşlandığın biriyle buluşma vakti... Peki ya buluşmanız nerede olursa şahane olur?

Deniz kenarında romantik bir buluşma olsun.
Sinemaya gitsek yeter ya.
Şöyle güzel bir yerde akşam yemeği yesek fena olmazdı.
Bilmem hiç düşünmedim.

4. Arkadaşlarınla gece eğlenmeye gideceksiniz. Sevgilin de gitmen konusunda izin vermiyor. Ne yapardın?

5. Yeni bir ilişkiye başladığında arkadaşlarını ihmal eden insanlar hakkında ne düşünürsün?

Bence doğru olanı yapıyorlar.
İkisinin de yeri ayrı olmalı.
Arkadaşlar her zaman önde olmalı.

6. Sence bir ilişkiyi sürdürmek için fedakârlık yapmak şart mı?

7. Bayramlarda olan kalabalık aile toplantıları hakkındaki fikrini öğrenebilir miyiz?

8. Herkesin hayatta yapmak istediği şeyler vardır. Peki ya senin en büyük hayalin ne?

Zengin olmak
Mutlu bir hayat yaşamak
İnsanlara koşulsuzca yardım edebilmek
Bunlardan farklı bir şey

9. Ve son olarak, birlikte olacağın kişinin bir huyunu seçme hakkın olsaydı, aşağıdakilerden hangisini tercih ederdin?

Uzun bir süre bekleyeceksin!

Testimize verdiğin yanıtlara göre bekarlık senin alın yazın. En azından şimdilik öyle görünüyor. Sen oldukça zor beğenen birisin. Birçok kuralın var. Senin kalbini çalmak, öyle pek kolay değil gibi. Durum böyle olunca da, senin hayatına birini alman zorlaşıyor. Bunun sen de farkındasın. Yaşadığın hayata alışmış gibisin, genel olarak memnunsun aslında. Sadece arada düşünüyorsun. Bir şeylerin değişmesini istiyor gibisin ama bu düşüncen de bir süre sonra etkisini kaybediyor. Senin hayatına kısa sürede biri girmeyecek. Beklemen gerekiyor. Kafana yatan birini bulduğun da onunla neden güzel bir ilişki yaşamayasın canım, alın yazısı diye bir şey yok. :)

Kısa bir süre bekleyeceksin!

Testimize verdiğin yanıtlara göre, hayatında biri şimdilik yok ama bu durum yakında değişecek. İçin kıpır kıpır senin. Sanki bir aşkı çağırıyor gibisin. Biraz bekleyeceksin, hayat telaşlarına kapılacaksın ama beklediğin aşk bir süre sonra karşına çıkacak. Sen ilişki sürdürmek için yaratılmışsın resmen. Bundan önceki ilişkilerin aranızdaki iletişim problemlerinden dolayı bitmiş. Senin kıymetini bilememişler. Bundan sonra öyle olmayacak, rahatlıkla söylüyoruz. Sen artık ne istediğini bilen birisin. Ayaklarının üstünde de durabiliyorsun. Güzel bir ilişki yaşayacağın kesin. Sadece biraz sabır. Sonrası senin için harika olacak buna emin olabilirsin. :)

Aşk kapıda!

Testimize verdiğin yanıtlara göre bekarlık senin alın yazın değil, aşk kapıya gelmiş çoktan. Sen de bunun farkına çok yakında varacaksın. Tabii, henüz fark etmediysen başka. Aşk çoktan senin karşına çıkmış. Bekarlıktan vazgeçmene sayılı günler kalmış gibi görünüyor. Senin adına çok sevindik. Güzel bir ilişki yaşayacağın kesin. Hatta doludizgin bir aşk yaşayacaksınız. Ayaklarınız yere basmayacak. Ayrı geçirdiğiniz günlere üzüleceksiniz resmen. Olsun, birlikte olduğunuz günlerin tadını çıkarın. Geçmişe takılmanın bir anlamı yok. Artık bekarlık sultanlık mı yoksa değil mi yaşayıp tecrübe edeceksin. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Uzun bir süre bekleyeceksin! Testimize verdiğin yanıtlara göre bekarlık senin alın yazın. En azından şimdilik öyle görünüyor. Sen oldukça zor beğenen birisin. Birçok kuralın var. Senin kalbini çalmak, öyle pek kolay değil gibi. Durum böyle olunca da, senin hayatına birini alman zorlaşıyor. Bunun sen de farkındasın. Yaşadığın hayata alışmış gibisin, genel olarak memnunsun aslında. Sadece arada düşünüyorsun. Bir şeylerin değişmesini istiyor gibisin ama bu düşüncen de bir süre sonra etkisini kaybediyor. Senin hayatına kısa sürede biri girmeyecek. Beklemen gerekiyor. Kafana yatan birini bulduğun da onunla neden güzel bir ilişki yaşamayasın canım, alın yazısı diye bir şey yok. :)yanılıyorsun,var!😒👎

unkown.19

Uzun bir süre bekleyeceksin!

simple-aydan

Aşk kapıda! Testimize verdiğin yanıtlara göre bekarlık senin alın yazın değil, aşk kapıya gelmiş çoktan. Sen de bunun farkına çok yakında varacaksın. Tabii, henüz fark etmediysen başka. Aşk çoktan senin karşına çıkmış. Bekarlıktan vazgeçmene sayılı günler kalmış gibi görünüyor. Senin adına çok sevindik. Güzel bir ilişki yaşayacağın kesin. Hatta doludizgin bir aşk yaşayacaksınız. Ayaklarınız yere basmayacak. Ayrı geçirdiğiniz günlere üzüleceksiniz resmen. Olsun, birlikte olduğunuz günlerin tadını çıkarın. Geçmişe takılmanın bir anlamı yok. Artık bekarlık sultanlık mı yoksa değil mi yaşayıp tecrübe edeceksin. :)

yildiz-hilal-gungunes

heheheh,aferin sana,doğru bildin onedio

yildiz-hilal-gungunes

Uzun bir süre bekleyeceksin! Uzun bir süre bekleyeceksin! Testimize verdiğin yanıtlara göre bekarlık senin alın yazın. En azından şimdilik öyle görünüyor. Sen oldukça zor beğenen birisin. Birçok kuralın var. Senin kalbini çalmak, öyle pek kolay değil gibi. Durum böyle olunca da, senin hayatına birini alman zorlaşıyor. Bunun sen de farkındasın. Yaşadığın hayata alışmış gibisin, genel olarak memnunsun aslında. Sadece arada düşünüyorsun. Bir şeylerin değişmesini istiyor gibisin ama bu düşüncen de bir süre sonra etkisini kaybediyor. Senin hayatına kısa sürede biri girmeyecek. Beklemen gerekiyor. Kafana yatan birini bulduğun da onunla neden güzel bir ilişki yaşamayasın canım, alın yazısı diye bir şey yok. :)

Görüş Bildir