Görüş Bildir
Haberler
Senin Neden Sevgilin Yok?

etiket Senin Neden Sevgilin Yok?

Lousia
09.07.2018 - 19:13

Bu konunun zaman zaman aklını kurcaladığını biliyoruz. Benim neden sevgilim yok diye soruyorsan hadi testi çöz. Bakalım senin neden sevgilin yok?

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk soruyla başlayalım. Bize cinsiyetini söyle bakalım.

2. Yaşını da...

3. Uzun ilişki yaşamak ne kadar mantıklı sana göre?

4. Canın sıkıldı ve müzik dinlemek istedin. Bu durumda genelde hangi türden şarkıları dinlersin?

5. Yeni tanıştığın biriyle ilk buluşmanız gerçekleşecek. Sen en çok neye dikkat edersin peki?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Hayatına giren insanlar seni nasıl tanımlıyor diye sorarsak?

7. İlerde çocuk sahibi olmak ister misin?

8. Arkadaşlarına ilişkilerini anlatıp, onlardan taktik aldığın oldu mu?

9. Ve geldik son soruya... Hayatını özetleyen cümleyi seç bakalım.

9. Ve geldik son soruya... Hayatını özetleyen cümleyi seç bakalım.

Kendine güvenmiyorsun!

Testimize göre, senin sevgilinin olmama sebebi kesinlikle kendine güvenmiyor olman. Yapabileceklerinin farkında bile değilsin, kendine hiç güvenmiyorsun. Sanki hayatta hiç mutlu olmayı hak etmiyormuş ya da başına gelen güzel şeyler gelip geçiciymiş gibi düşünüyorsun. Bir ilişkiyi yürütecek cesaretin de yok. Bu yüzden kaçıyorsun resmen insanlardan. Halbuki sen her şeyin en güzeline layıksın. Ne yazık ki, sendeki bu özgüven problemi karşı cinsin de sana yaklaşmasını engelliyor. Biraz daha rahatlasan hayatında harika şeyler olacak aslında. Bundan sonra kendine güven lütfen, başına gelen her güzel şey senin hakkın bunu sakın unutma! :)

Kimseyi beğenmiyorsun!

Kimseyi beğenmiyorsun!

Testimize göre, senin sevgilinin olmama sebebi kimseyi beğenmiyor olman. Evet, sen gerçekten çok iyi birisin. Herkesin bir şekilde aklına girmeyi ve orada kalmayı başarıyorsun. Ama işler senin aklına girmeye gelince pek de öyle olmuyor. Sen kimseyi beğenmiyorsun çünkü. Biri gözüne güzel gelse bu sefer farklı bir eksik bulursun. Bir buluşma kusursuz olmalı mesela sana göre. Eğer en ufak bir eksik bulursan fersah fersah uzaklaşırsın o insandan. Ama bu kadarını yapmamalısın bize sorarsan. Hayatına kafana göre birini illa alabilirsin, sadece biraz daha tarafsız gözle dünyaya bakman gerekiyor. :)

İlişki yaşamak istemiyorsun!

İlişki yaşamak istemiyorsun!

Testimize göre, senin sevgilinin olmama sebebi ilişki yaşamak istememen! Yalnızlığına aşık birisin sen. Çeşitli beklentilerin olduğu doğru ancak bu beklentiler bir aşktan çok daha farklı. Başarılı olmak, istediklerini gerçekleştirmek, güzel bir hayat yaşamak senin için çok daha önemli. Sen kendine yatırım yapmak istiyorsun her şeyden önce. Kafanı dağıtacak senin hedeflerinden alıkoyacak bir ilişkiye ihtiyacın yok. Sana göre ilişki demek dert demek. Ama kafana göre birini bulursan, sana çok şey katacak biriyle tanışırsan da, belki ilişki yaşamayı düşünürsün. Bakalım umduğunu bulacak mısın? :)

Kalbinin kırık olması!

Kalbinin kırık olması!

Testimize göre, senin sevgilinin olmama sebebi ilişki kalbinin kırık olması! Daha önce yaşadığın ilişkiler olmuş, bunlar da pek mutlu bitmemiş. Kalbinin kırıklığı devam ediyor şu anda da. Çünkü sen duygusal bir insansın, sevdiğinde tam seversin. Durum böyle olunca da, karşındaki insanı unutman pek de kolay olmuyor. Her yeni başladığın ilişki de geçmişin izlerini taşımaya devam ediyorsun. Bu kadarını da kendine yapma. Mutlu olmayı çok hak ediyorsun sen. Sadece biraz daha sakinlik ve sabır. Her şey çok güzel olacak göreceksin. :)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2372
658
570
303
298
286
214
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kozmolojiasigi

Son soruda "Ben sadece kendime güvenirim" dedim, sonuç: "Kendine güvenmiyorsun!" Bu ne şimdi

Mete Öztürk

kimseyi beğenmiyorsun! yanlış kimse beni beğenmiyor :D

Mustafa Altun

Kendine güvenmiyorsun! %100 doğru ne yazık ki