Görüş Bildir
Haberler
Beğenilerine Göre Senin Eğitim Durumunu Tahmin Ediyoruz!

etiket Beğenilerine Göre Senin Eğitim Durumunu Tahmin Ediyoruz!

Trex
19.09.2016 - 15:01

Bir insanın beğenilerini şekillendirmede  içinde yaşadığı kültürel ortam kadar eğitimin de oldukça büyük bir önemi var. Eğitim seviyesi yükseldikçe beğenilerimiz de klas bir çizgiye yükseliyor. Bu testimizde sizin beğenilerinizden eğitim durumunuzu tahmin ediyoruz! Hadi bakalım.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle bu kadınlardan hangisini daha çok beğeniyorsun?

2. Peki ya bu erkeklerden hangisi daha çekici?

3. Bu müzisyenlerden hangisi?

4. Bu filmlerden hangisi?

5. Yerli filmlerden hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki ya yerli dizilerden hangisi?

7. Son olarak bu yabancı dizilerden hangisi?

Lise!

Lise!

Vay vay vaaay. Karşımızda fıkır fıkır şıkır şıkır biri var! Verdiğin cevaplara göre sen bir liselisin! Sen hangi yaşa gelirsen gel bir lise öğrencisi gibi hayattan zevk alacak ve ona tutunacaksın. Çünkü sen bu dünyaya maksimum zevk almak için gelmişsin. Beğendiğin şeyler %100 seni eğlendirmeli. İnsanı sıkan yoran her şeyden uzak duruyorsun. Senin estetik  anlayışın genç ruhunla adeta özdeşleşmiş. Yaşlı ruhlar senin beğenilerine burun kıvırsa da sen doğru bildiğin tercihleri yapıyorsun. Ne mutlu sana ki hala genç bir ruha sahipsin. ;)

Üniversite!

Üniversite!

Verdiğin cevaplara göre üniversite öğrencisisin sen! Her şeyden önce şu sıkıcı hayatta her şeyin en eğlencelisini tercih ediyorsun. Kalite senin için elbette önemli ama seni mutlu etmenin önemli yollarından biri eğlence. Bu arada senin çok iyi bir iletişim becerin var bu çok açık. Oldukça sağ duyulusun. Ayrıca olaylara ve kişilere de her zaman çok pozitif yaklaşıyorsun. ;)

Yüksek Lisans!

Yüksek Lisans!

Beğenilerin master seviyesinde! Sen bu ülkenin ortalamasının çok çok üstünde bir estetik anlayışına sahipsin. Tercihlerin konusunda oldukça hassassın. İnce eleyip sık dokuyorsun. Bunun nedeni de şüphesiz analitik düşünme becerilerinin yüksek olması. Sen bir kere çok zekisin, çok pratiksin. Her şeyin altından zekanla kalkıyorsun. Sıradan değilsin ;)

Doktora!

Doktora!

Sen tam anlamıyla zirvedesin! Her şeyin en kalitelisini beğeniyorsun. Tercihlerin her zaman doktora seviyesinde. Sende çürük ürün yok. Estetik anlayışın oldukça gelişmiş. Sıradan değilsin, kalabalıklar arasında kaybolmuyorsun. Popüler kültür rüzgarı seni alıp savuramıyor. Sen olmuşsun. Ne mutlu seninle birlikte takılanlara ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2392
853
478
426
114
107
50
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın