Görüş Bildir
Haberler
BBP'li Akdoğan: 'Bir Velet Öldü Diye Cemaatleri mi Kapatacağız?'

BBP'li Akdoğan: 'Bir Velet Öldü Diye Cemaatleri mi Kapatacağız?'

Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Ahmet Namık Akdoğan, cemaat yurdunda intihar eden Enes Kara ile ilgili 'Bir velet öldü diye cemaatleri mi kapatacağız?' dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Büyük Birlik Partisi ( Bbp ) MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, cemaat yurdunda kalırken yaşadığı sıkıntıları anlattığı video çektikten sonra intihar eden tıp öğrencisi Enes Kara ile ilgili tepki toplayan sözler sarf etti.

Eskişehir'de 'Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Akdoğan 'Bir velet öldü diye cemaatleri mi kapatacağız? Bir ayyaş öldü diye meyhaneleri mi kapatacağız. O zaman ÇYDD, Lions Kulübü gibi yerlerde kapatılsın' diye konuştu.

Sözlerinin gündem olmasından sonra Ahmet Namık Akdoğan'dan yeni açıklama yaparak, 'Kardeşim ben bunun latife olduğunu orada bulunan 13 gazeteci arkadaşın huzurunda söyledim ondan sonra da evladımızın intiharına üzüldüğümü kendine uygun olmayan bir yurtta kalmaması gerektiğini ifade ettim. Etmedim mi?' ifadelerini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Destici: Büyük üzüntü duydum

Destici: Büyük üzüntü duydum

Akdoğan'ın skandal açıklamasından sonra BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 'Bu ülkenin her acısı bizim açımızdır. Enes Kara'nın kaldığı yurtta hayatına son vermesinden büyük üzüntü duydum. Ailesine başsağlığı, sabır diliyorum. Bu hadise bir kutuplaşma meselesi yapılmadan gerekli incelemeler yapılıp tekrarının yaşanmaması için de tüm tedbirler alınmalıdır' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
10
6
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Metin Akalp

Seni gidi şerefsiz, adi insan müsveddesi. O velet dediğin çocuğun bir tırnağı etmezsin sen.

karabacak kadriye

Bu ülkenin en büyük değerleri çocuklar ve gençlerdir.Onlara zarar veren her rüzgarda bizim duruşumuz rüzgara karşı olur.

Ragnar

boktan ülkede boktan bir gün ve boktan bir malın yorumu okuduğum 1,5 dakikaya yazık