Bazıları Serseri Sever: İşte 'Kötü Çocuk' Karizmasına Sahip 13 Ünlü Erkek

-
Abone ol

Pek çok kadının hayatından en az bir serseri erkek geçer; unutulması zor mutluluklar ve üzüntüler yaşatır. Şu bir gerçektir ki; insanların büyük bir çoğunluğu, serserilerden hoşlanır. 

Bu kural tanımaz, "kötü çocuk" diyebileceğimiz serserilerin çok ayrı bir karizması, adeta bir şeytan tüyü olduğu aşikar!

İşte Türkiye'nin en haylaz, karizmatik ve kızsak da sevmeye devam ettiğimiz ünlü "serserileri"!

1. "Ben seni üzerim, kızım!" tavrı ile melankolik bir serseri; Nejat İşler!

O çok yakışıklı, çok tatlı... fakat aynı zamanda da çözmesi zor biri! Nejat İşler, yıllardır televizyon ekranlarında kötü çocuk rollerinde oynadı. Bu rol onun üzerine yapıştı yapışmasına ama özel hayatında da durum çok farklı değildi; oldukça dramatik ilişkiler yaşıyordu. Berrak Tüzünataç ile yaşadığı yıkıcı ilişkiden sonra da kolay toparlayamadı. Artık daha sakin bir hayat yaşamayı tercih ediyor.

Nejat İşler kategorisine giren serseri erkek tipi; sizi, 15 kadınla aldattıktan sonra "Ben kötü adamım kızım, sana hiç yalan söylemedim, beğenmiyorsan s*ktir git!" diyecek pişkinliğe sahiptir. En romantik aşk onunla yaşanır, kalbinizi en sağlam o kırar!

2. "Kaybeden" karizmasına sahip bir serseri; Birol Ünel!

Depresif adam çekiciliğine sahip Birol Ünel'i, Duvara Karşı filminde tanımıştık. Filmdeki rolü ile kafalarımıza tam bir kaybeden serseri ruhlu bir karakter olarak kazanmıştı ki, kısa sürede özel hayatında da buna benzer bir çizgide yaşadığını öğrendik. Ünlü yıldız en son sokakta uyumasıyla gündeme gelmişti, borç batağına saplandığı uzunca bir süre konuşuldu.

Birol Ünel, "kaybeden" karizmasına sahip depresif serserilerden. İlişki boyunca sık sık depresyona girip, "zaten hayat anlamsız, hepimiz ölücez" diyerek evin aylık kirasını alkole yatırabilir.

3. Kötü adamların, serserilerin bayrak taşıyanı; Teoman!

Yazdığı şarkı sözlerine paralel bir hayat yaşayan Teoman, Türkiye'nin en ünlü çapkınlarından biri. Açık açık da söylediği gibi "Dikkat et, sadığımdır sadece kendime"... 

Teoman, çapkın serserilerden. Sizi aldattıktan sonra "Daha kaç vücut gerekli, benim seni unutmama" gibi sözler söyleyerek işin içinden sıyrılmaya çalışacaktır.

4. Kafası rahat bir serseri; Kaan Tangöze!

Kaan Tangöze aslında kendi halinde, keyfine göre yaşayan biri. Fakat o da bazen biraz çapkın olabiliyor.

Olası bir ilişki durumunda evinize arkadaşlarını davet edip bolca sigara ve alkol tüketerek, boğuk sesiyle şarkılar söyleyerek sizi canınızdan bezdirebilir. Güzel sözlerle gönlünüzü almayı her seferinde başarsa da, kısa süre sonra canınıza tak edip onu kapının önüne koymanız ve evinize sinen duman kokusundan kurtulmak için ağır bir temizliğe girişmeniz olası.

5. Asabi bir serseri; Ozan Güven!

Hem yakışıklı, hem karizmatik; fakat bazen biraz fazla asabi! 

Tutkulu bir ilişkinin garantisini verse de, kısa sürede sokakta çıkardığı kavgalardan ve bitmeyen tartışmalarınızdan bıkabilirsiniz ve yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. 

Her tartışmada sürekli yaşınızı soracaktır bir de...

6. O kadar yakışıklı ki, her türlü serserilik ona yakışıyor; Çağatay Ulusoy!

Hem genç, hem yakışıklı, hem karizmatik; aynı zamanda çok da duygusal! Ama biraz fazla duygusal... Kötü alışkanlıkları olabilir ve her tartışmanızı büyük bir dramaya çevirerek ağlayabilir!

7. Kural tanımaz bir serseri; Kerem Bursin!

Yakışıklıdır, enerjiktir, hoştur fakat toplumun tabularını yıkmayı biraz fazla sever! Muhtemelen ailenizle tanıştırmaya götürdüğünüzde, babanızın elini öpmez, annenize ismiyle hitap eder... Onu çok sevseniz de, bu asiliklere gelemeyebilirsiniz. O da zor bir erkektir.

8. "Serseri" isimli diziyle de ne kadar serseri olduğunu kanıtlamış bir isim; Okan Yalabık!

Çok hoştur, o güzel ses tonuyla anlayışlı anlayışlı konuşur, tarifsiz bir karizması da vardır ama serseridir işte! Sizi oyalar durur, akşam neden buluşamayacağınızı tatlı tatlı konuşarak uzunca anlatır fakat işin iç yüzü daha farklı çıkacaktır. Çok sevseniz de sürekli iş çevirmesine ve kararsızlıklarına dayanamayabilirsiniz.

9. Profesyonel serseri; Tolga Karel!

Mavi - yeşil tonlarındaki gözlerine kandığınız Tolga Karel, muhtemelen düğününüzden sonra altınları çalarak ortadan kaybolacaktır. Kısa süre sonra kız kardeşiniz ile evlendiğini de duyarsanız şaşırmayın! Dolandırıcılık gibi karanlık işlerdeyseniz, iyi bir iş ortağı olabilir fakat aşkta kalbinizi kırar bu serserimiz.

10. O bir duygusal serseri; Hüsnü Şenlendirici!

Aslında sevgi dolu bir kalbi vardır; eşini de çok sever, metresini de! Kötü alışkanlıkları da az değildir, ama onun da sürmeli ve ela gözlerine kanabilirsiniz. Ne ailesinden, ne sevgilisinden, ne de alışkanlıklarından geçemez; hayatınızı karartır.

11. Kendi kurallarını kendisi koyan, sert çocuk; Erdal Beşikçioğlu!

Nejat İşler'in yaşlanmış hali gibi olsa da, aslında toplumsal olaylara daha duyarlı biridir. Dramadan hoşlanmaz, fazla serttir. Aşırı gerçekçiliğinden, sert ve küfürlü konuşmalarından, her olaya müdahale etmeye çalışmasından kısa sürede bıkabilirsiniz. Ayrıldıktan sonra evin her bir köşesinden uzunca bir süre daha bira şişeleri çıkacaktır.

12. Ukala ve serseri; Okan Bayülgen!

Sizi ne kadar sevse de, zayıf noktalarınızı bulup sizi gıcık etmeyi kendisine görev bellemiştir. Canınıza tak ettiği zaman ise şiir okur ve gene gönlünüzü alır. Ukaladır, her konuyu didikler, tartışmalarınız korkunç olur. Gözü dışarıdadır. Siz "ayrılsam mı?" diye düşünene kadar, o sizi çoktan terketmiştir bile.

13. Serserilerin en neşelisi; Cem Yılmaz!

Her işe "Halleriz yea" diye yaklaşır, sürekli erteler ve çapkındır. Ahım şahım derecesinde yakışıklı olmamasına rağmen tüm kadınları mıknatıs gibi kendine çeker. Sizi ilişki boyunca bol bol güldürecektir, ilişkinin sonunda dökeceğiniz gözyaşlarına sayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bayan-kahkaha

serseri kötü çocuk tipleri sevmem ama teoman candır <3

dizzylikewaldorf

ozan güven ne gereksiz bir serseridir bilmem ne

selah-baris-karatas

AMK KIZLARI DÜZGÜN ERKEKLERe BURUN KIVIRIR ZATEN. BUNLARA İTİ OLCAN İPNE OLCAN O ZAMAN DEĞERLİSİN (düzgün kızlar alınmasın)

erdogan-sicakyuz

serseri dediler geldik :)

elif-karaman4

Tangöze de az ağzımıza sıçmadı aq

Görüş Bildir