Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Barbie Bebek ile Oynamak İsteyen Oğluna Babadan Müthiş Tepki

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Kaliforniya'da yaşayan Mikki Willis'in oğlu ile yayınladığı video, tüm dünyada konuşuluyor!

Haberin Tamamı İçin:

Miki Willis, oğlunun oyuncak mağazasındaki seçiminin bir Ariel Bebek olduğunu Facebook'ta paylaştığı bir video ile tüm dünyaya duyurdu.

Film yapımcısı olan Miki Willis, oğlu Azai'ye doğum gününde aynı hediyeden 2 tane birden gelince, birini değiştirmesi için onu oyuncakçıya götürüyor.

Oyuncakçıya gittiklerinde, Azai'den bir oyuncak seçmesini istiyor ve Azai beklenmedik bir seçim yaparak şimdiki çocukların elinden düşmez olmuş bir Ariel Bebek istiyor.

"Oğlum kendi hayatını, kendi seçer!"

Willis, "Oğlu böyle bir oyuncak seçen bir baba nasıl hisseder?" diye sorduğunda, Azai "Yaaaa!" diye bir çığlık atarak gülümsüyor. Willis ise kocaman bir gülümseme ile "Oğlum kendi hayatını, kendi seçer!" diye yanıt veriyor.

Willis'in oğlu ile yaşadığı bu tatlı hikayeyi anlatan video, şimdiye kadar 11 milyondan fazla kez izlenmiş durumda!

Facebook paylaşımının altında bu muhteşem baba ile gurur duyduğunu söyleyen onlarca insan var.

Bunun yanı sıra, başka bir süper ebeveyn de oğluyla yaşadığı benzer bir hikaye anlatmış. Bir düğüne prenses kıyafeti ile katılmak isteyen 6 yaşındaki oğlunun tamamen yanında odluğunu ifade eden bu tatlı ebeveyne de ayrı bir alkış gerekiyor sanırım...

Bu videonun ardından oğlu ve yeni oyuncağı ile yemeğe çıkan Willis, gittikleri restoranda bazı kadınların yargılayıcı bakışları ile karşılaşmış.

Willis, bu bakışlar yerine kabul etmediklerini söylemeleri gerektiğini düşünüyor.

Willis, videonun bu kadar kişi tarafından izlenmesinin yanı sıra, onu destekleyen yorumların ezici bir üstünlükte olduğunu gördükçe çok daha mutlu olduğunu söylüyor.

Oğullarının tercihlerini kendi belirlemesine izin veren bu muhteşem çifti yürekten tebrik ederken biz de sevinç nidaları atıyoruz! 😍

İşte bu da milyonlar tarafından izlenen o tatlı an!

Peki, siz oğlunuzun böyle bir seçim yapması karşısında ne yapardınız?

Tabi ki aynı tepkiyi verirdim! Ben her zaman oğlumun seçimlerinin arkasındayım.
Tamam oğlum bazı seçimlerini kendi yapabilir, ama bu beni biraz düşündürdü...
Oğlumun asla böyle bir oyuncak almasına izin vermem!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir