Görüş Bildir
Haberler
Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Oruç Reis Öldü mü? Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrılıyor mu?

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Oruç Reis Öldü mü? Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrılıyor mu?

Müge Kakşi
24.01.2022 - 21:55

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı tüm hızıyla ekranlara devam ediyor. Dizini geçtiğimiz gün yayınlanan fragmanında ise izleyiciyi üzen sahneler yer aldı. Son bölümde yaralanan Oruç Reis'in 17. bölüm fragmanında cenazesinin taşındığı görüldü. İzleyiciler Oruç Reis öldü mü? diye araştırmalara başladı. Peki dizide Oruç Reis'e hayat veren Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu? İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Oruç Reis'e dair cevaplar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Son Bölümde Ne Oldu?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Son Bölümde Ne Oldu?

Hristiyan birliği ile bir anlaşma yapmak için Venedikli Leonardo Barbarigo'nun getirilmesini bekleyen Pietro, kaleye Oruç Reis'in girişiyle büyük bir yıkıma uğramıştı. Baba Oruç bu hamlesiyle Akdeniz'de Türklerin hakimiyet sürdüğü tüm adaları ele geçirmeyi hedefleyen Pietro ve Hristiyan Birliği'nin planlarını nasıl bozacak ve Midilli'ye çevrilen topları nasıl engelleyecektir? Hızır, ele geçirdikleri Antuan ve Leonardo'dan mahzenden kaçmalarına Meryem'in yardım ettiğini öğrenmişti. Ağabeyi Pietro'nun öldürüleceği endişesiyle Leonardo'yu kaçırma girişiminde bulunan Meryem, Hızır'a asıl gerçeği söyleyecek midir? Hızır, Meryem'in bu ihaneti karşısına ne yapacaktır?

Şahin'den aldığı bilgiyle handaki Unita evraklarına ulaşan Isabel, kardeşinin tutulma ihtimalinin bulunduğu yeri keşfetmiş ve kendisine yardımcı olması için Oruç'a haber yollamıştı. Oruç'un gelmeyişiyle tek başına kalan ve etrafı yüzü kapalı adamlar tarafından sarılan Isabel ne yapacaktır? Onu kim, nasıl kurtaracaktır? Hüma, İskenderiye'de kuracağı atölye için Osmanlı'dan ahiler getirmeyi başarmıştı. Osmanlı'nın topraklarında giderek yükselişi karşısında Karabay ve Firuze ne yapacaktır?

Şahbaz, Barbaros kardeşlerin Akdeniz'de güçlenmesinden rahatsız olan Derya Beylerini yanına çekerek Oruç'a had bildirmelerini istemiş fakat hanı basan Piri Reis kılıcıyla onlara büyük bir gözdağı vermişti. Şahbaz ve Derya Beyleri bunun intikamını nasıl alacaklardır?

Oruç Reis Öldü mü? Engin Altan Diziden Ayrılıyor mu?

Oruç Reis Öldü mü? Engin Altan Diziden Ayrılıyor mu?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yayınlanan son bölümünde Oruç Reis karnından yara almıştı. İki ok darbesi de alan Oruç Reis diziden çıkacak mı merak edilmişti. Yayınlanan yeni fragmanda ise Oruç Reis'in öldüğü duyuruluyor. Fakat Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Oruç Reis öldü mü, ölecek mi, diziden mi çıkacak hepsi haftaya yayınlanan yeni bölümde belli olacaktır.

İşte Oruç Reis'in Öldüğü O Fragman

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
3
3
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın