Görüş Bildir
Haberler
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1’in yeni sezondaki iddialı dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, dün akşam 4. bölümüyle ekranlara geldi. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı son bölümde köşeye sıkışan Pietro için çanlar çalmaya başlarken, Sylvio Akdeniz’de yıldızı parlayan Oruç’u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Akdeniz’deki tarihi akıncıların yaşadıklarından yola çıkarak ekranlara yansıtılan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. Bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Barbaroslar Yine Nefesleri Kesti

Barbaroslar Yine Nefesleri Kesti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuları barındıran Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı her yeni bölümüyle heyecanı artıyor. Dün akşam yayınlanan Barbaroslar 4. Bölümde birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. Dizinin sıkı takipçileri, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölüm fragmanını da bekliyordu.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm Yaşananlar

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm Yaşananlar

Pietro’nun emriyle içinde büyük sırların olduğu kitabın peşine düşen Radko, Süleyman’ın yaşadığı Midilli’ye çıkarma yapmış ve izini sürerek İshak’ın evine baskın verip onları sıkıştırmıştır. Bir anda Radko’yu karşısında bulan Hızır ve İshak acaba bu cendereden kurtulabilecek midir?

Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed’i Tekgöz Theo’dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Isabel’den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin’in bu ihanetine babası Kılıç Bey’in tavrı ne olacaktır?

Sylvio Akdeniz’de yıldızı parlayan Oruç’u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç’a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir?

Diğer yandan Pietro’nun emriyle Oruç’u bitirmek için uğraşlara giren Sylvio ilk olarak kızı Isabel’i ondan uzaklaştırmaya çalışacaktır. Öz babası ile Oruç arasında kalacak olan İsabel’in tavrı ne olacaktır? Baba Oruç kendisine karşı yapılan haksızlıklar karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Elleri İshak’ın ailesinin kanına bulaşmış olan Yorgo, Midilli’den kalkıp İskenderiye’ye kızının yanına sığınmıştır. İshak’ın kendisinden intikam almak istediğini bilen Yorgo’nun yardımına kim yetişecektir? Despina, babası Yorgo’nun İskenderiye’de saklandığını Oruç’tan gizleyecek midir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm Full İzle

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın