Görüş Bildir

etiket Babasının Boğduğu 10 Yaşındaki Hüseyin'in Annesi: 'Bensiz Yatamaz, Toprak Soğuk Olur'

Haberler
> Babasının Boğduğu 10 Yaşındaki Hüseyin'in Annesi: 'Bensiz Yatamaz, Toprak Soğuk Olur'

Konya'da apartman görevlisi İsmail Kılınçer'in (32) elleriyle boğduğu oğlu Hüseyin Kılınçer'in dayısı Muhammet Atçeken, ''Görüştüğümüzde normal konuşuyordu. Ruh sağlığı bozuk değil. Ruh sağlığı bozuk bir insan o şekilde rahat rahat konuşamaz. Ablam, iki gündür oğlunun mezarını ziyaret edip, 'Bensiz yatamaz. Toprak soğuk olur' diyor' dedi. 

Olay, geçen pazartesi saat 19.00 sıralarında, merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi Kalemkar İlyas Sokak'taki sitede meydana geldi. Apartman görevlisi İsmail Kılınçer, eşi Rabia Kılınçer’i (31) pazara gönderdikten sonra oğlu Hüseyin Kılınçer’i yere yatırıp, bacaklarının arasına alarak, elleriyle boğdu. Evden çıkıp, kapıyı kilitleyen Kılınçer, polisi arayarak, 'Ben birini öldürdüm' diye ihbarda bulundu. İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri, cansız bedeniyle karşılaştığı Hüseyin Kılınçer’in, İsmail Kılınçer’in oğlu olduğunu belirledi. Hüseyin Kılınçer’in cansız bedeni, otopsi için Konya Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Hüseyin'in cenazesi, yapılan otopsinin ardından dün Ilgın ilçesi Çiğil Mahallesi'nde toprağa verildi.

"Bensiz yatamaz"

"Bensiz yatamaz"

Yeğeni Hüseyin Kılınçer'in mezarı başına gidip dua eden Muhammet Atçeken, ablası Raiba Kılınçer'in yaşananlar karşısında yıkıldığını belirtti. Atçeken, ablasının, iki gündür oğlunun mezarını ziyaret edip, 'Bensiz yatamaz. Toprak soğuk olur' dediğini anlattı.

'Polis olmak istiyorum'

'Polis olmak istiyorum'

Ailecek hayatlarının karardığını ve güçlükle ayakta durabildiklerini belirten Atçeken, Hüseyin Kılınçer'in, olaydan 1 gün önce sohbet ettikleri sırada polis olmayı çok istediğini ifade ederek, ''Yeğenimle bir gün önce konuşmuştuk. 'Polis olmak istiyorum. Suçluları yakalamak istiyorum' diyordu'' dedi.

"Ruh sağlığı bozuk değil"

"Ruh sağlığı bozuk değil"

İsmail Kılınçer'in ruh sağlığının yerinde olduğunu ve sürekli görüştüklerini belirten Atçeken, ''Görüştüğümüzde normal konuşuyordu. Ruh sağlığı bozuk değildi. Ruh sağlığı bozuk bir insan o şekilde rahat rahat konuşamaz. Bildiğimize göre borcu, derdi var, tamam ama ödenir borç. Herkesin borcu var.  Şu an da sokağa çıkıp sorsan, borcun var mı diye birçok kişinin borcu vardır.  Ödenmeyecek borçlar da değil. Benimle çok rahat konuşmuştu. Ben de ne kadar borcu varsa destek olacağımı söyledim ve destek de oluyorduk'' diye konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
463
225
78
12
5
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Deneri

Borcu olunca insan oğlunu mu öldürür ya ne alaka? Ruh hastası sapkın bir manyak sayko ya sayko bu.

Paravan o. Borcundan cinnet geçirse kendisi ve karısını öldürürdü. Kendi çocuğuna tecavüz etti bence. Küçükken de ona etmişlerdi. Bu olay tek bir şekilde düz... Devamını Gör

Murat

Nasıl bir dünya da yaşıyoruz. Bir çocuk için dünyaları verecek insanlar var bu haberleri okuyunca kanım donuyor çok üzülüyorum çokk.

Aslı

4 aylık minik oğlum tırnaklarıyla yüzünü çizince bile ben kahroluyorken bu cani oğlunu boğazlayıp can çekişini mi izlemiş kanım dondu 😟😟 tühh senin babalığın... Devamını Gör

Elvan Demir

haberi okurken aynı şeyi düşündüm 4 aylık oğlum var ve ağladığında benim içim gidiyor kendi ellerinlr yavrunu nasıl bogdun ve cani herif