Babası Başkanlığı Kutlarken Kendisi Sıkıntıdan Patlayan Sarı Şeker: Barron Trump

353PAYLAŞIM

Amerika yeni başkanını kutlayadursun, şu an başkandan çok konuşulan biri daha var: Donald Trump'ın oğlu Barron Trump. Barron, babasının konuşmaları sırasında kameraların yakaladığı ifadeler sebebiyle gündemde. Biz de onu biraz daha yakından tanıyalım istedik.

Artık medyada sık sık görmeye başladığımız Barron Trump, 2006 doğumlu. Sarı genlerini babasından, güzelliğini ise belli ki annesinden almış.

Barron, Melaine ve Donald çiftinin tek çocuğu. Ancak babasının daha önceki evliliklerinden abileri ve ablaları var. Yani babasının beşinci ve en küçük çocuğu oluyor.

Çoğu çocuğa nasip olmayacak şekilde, neredeyse altın tepsiyle sunulan bir hayatın içine doğmuş. Kolay değil, babası Amerika'nın sayılı zenginlerinden.

Barron, seneliği yaklaşık 45 bin dolar olan Manhattan'daki Columbia Grammar and Preparatory School'a gidiyor. İngilizce hariç annesinin dili olan Slovence ve okulda öğrendiği Fransızcayı da çok iyi derecede konuşuyor.

Barron'un en büyük zevki, o yaşlarda bütün çocuklar gibi araba, helikopter gibi şeylerle oynamak. Babasının uçak, araba gibi araçlarının aynısının oyuncağı var kendisinde. Bunlarla evdeki odasında değil, kendine ait katında oynuyor.

Tabii annesi eski bir model ve kozmetik markası sahibi olunca, Barron da bu özel ürünlerden faydalanıyor. Örneğin her duştan sonra havyarlı bir nemlendirici kullanıyor.

Ona daha çok "Mini Donald" diye hitap edildiğini söylüyor annesi. Ancak belli ki, o çok da babası gibi siyasetle, politikayla ilgilenmek niyetinde değil. Hatta neredeyse şimdiden fenalıklar gelmiş.

Bütün seçim propagandası boyunca annesi ile birlikte babasına eşlik etti Barron. Fakat koşa koşa gitmediği de neredeyse çok belli.

Sonuçta 10 yaşında bir çocuğun seveceği ortamlar değil bunlar. Evde oyuncaklarıyla oynamak varken ne dendiğini tam olarak anlayamayacağı konuşmaları dinlemek zorunda kaldı.

Sıkıldığını o kadar belli etti ki, babasının zafer konuşması sırasında annesi arada onunla şakalaştı, eğlenmesi için çabaladı.

O farkında değil ama 1963 yılından beri Beyaz Saray'ın resmi konutuna yerleşen ilk başkan oğlu. John F. Kennedy dışında, Amerika Başkanlarının hepsinin kızı vardı. İlginç değil mi?

Aslında kameralara o kadar yabancı değil Barron. Daha 8 yaşındayken, Trump ailesini anlatan bir reality şov programında yer aldı. Birkaç kere de Oprah Winfrey'in programına konuk oldu.

Annesinin bir röportajda anlattığına göre Barron, eşofman ve kot pantolon giymekten zerre hoşlanmıyor. Bu yüzden dolabı takım elbise dolu. En büyük zevki de çeşit çeşit kravat takmak.

Bu fazla resmi ortamlar onu o kadar geriyor ki, elindeki su şişesiyle oynayıp vakit geçiriyor. Fakat annesinin ve ablalarının ters bakışlarından da kurtulamıyor.

Babasının başkanlığı resmi olarak açıklandıktan sonra bile Barron, o ciddi yükü sırtlamışa benzemiyor. Bütün kameralar pür dikkat yeni başkanı ve ailesini çekerken, o yeğeni Theo ile oynuyor. Çünkü neden oynamasın?

Barron'un bu tavırları bir kısım insanlar tarafından o kadar çok eleştirildi ki, eski başkan Bill Clinton'ın kızı Chelsea, attığı bir tweet ile onun arkasında olduğunu açık yüreklilikle söyledi.

"Barron Trump, her çocuk gibi çocukluğunu yaşamayı hak ediyor. Her bir çocuğu savunmak, onlara zarar veren POTUS politikasına karşı çıkmak demektir."

Bakalım pek de hoşlanmadığı bu ortamların içine girmek zorunda kalan Barron, ne zaman isyan edip odasına gidecek?

Umuyoruz ki Barron, her çocuk gibi çocukluğunu yaşayabilir. Zengin ya da fakir bir aileye doğmak, çocukların seçebileceği bir durum değil. Önemli olan, her dönemi sağlıklı bir şekilde yaşayabilmek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burakjohnson

Çok güzel bir hayatı varmış gibi düşünmeyin. Bu çocuğun hayatı zehir gibidir bence. Babasının iyi davrandığını hiç sanmıyorum zira hatta evde trump'ın karısına ve çocuğuna cok sert davrandığına, dövdüğüne eminim. Bu yaşta 3 dil biliyor yani hayatı çalışmakla geçmiş, öyle de devam edecek. Rüya gibi bir hayatı yok bu çocuğun, tabi aç kalmasından iyidir.

Gizli Kullanıcı

Çocuğun laf edilicek bi tarafı yok sonuçta çocuk.Hareketlerinden de bariz belli zaten sus baba allah belanı der gibi bakmış fdsfdfdfds

castielo16

bknz. babasının 60 yaşında yaptığı eser (küçüklüğü efsane)

kronik-blue

ay bitse de gitsek uykum geldiğğ diyo resmen çocuk

saldiray-abi

Çocuk 2006'lı yani daha 10-11 yaslarinda afedersiniz ama siz o yaslarda kafaniza donunuzu gecirip mahallede asagi yukari kosturup enerjinizi atiyordunuz ama o cocuk gecelere kadar aptal toplantilarda cok parasi olabilir ama gıram özgürlüğü yok!!

bariss17

gram

Gizli Kullanıcı

O kadar paran olsa mutlu olursun merak etme. E sonuçta baban başkan oluyo bi gece dayansa ölmez, yani en fazla bir hafta.

Görüş Bildir