Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aziz Yıldırım - Rasim Ozan Kütahyalı Tartışması Alevlendi! Rasim Ozan, Aziz Yıldırım'ı "MİT Antetli Dosya" ile Tehdit Etti

138PAYLAŞIM

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar." dediği Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım'ı "MİT antetli" bir dosya ile tehdit etti. Rasim Ozan Kütahyalı'nın konuşmaları sosyal medyada tepkilere neden oldu. Programa destek veren de oldu, programı eleştiren de...

Rasim Ozan'ın, 'Aziz Yıldırım, Dick'i bırakıyor, John Benjamin Toshack'ı alıyor' açıklamalarına...

Beyaz Futbol'da Dönen 'Toshack' Muhabbeti ve Muhabbetin Sosyal Medyadaki En Güzel Yansımaları - onedio.com
Beyaz Futbol'da Dönen 'Toshack' Muhabbeti ve Muhabbetin Sosyal Medyadaki En Güzel Yansımaları - onedio.com

Aziz Yıldırım divan kurulunda yaptığı bu açıklamalar ile cevap verdi: "Adam içip kafayı buluyor, ondan sonra televizyona çıkıyor"

Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından sonra Beyaz TV'de Yıldırım'a yanıt veren Rasim Ozan Kütahyalı, istihbarat tarafından hazırlandığını iddia ettiği dosyayı gösterdi.

Programa Aziz Yıldırım ile ilgili 4 dosya ve 2 cilt getiren Rasim Ozan Kütahyalı, "Aziz Yıldırım, maymunun 2017 yılında hapishaneye girecek. Garantili... Yüzde yüz... Anladın sen. Aslanlar gibi Savcı Serdar Coşkun'un iddianamesine göre FETÖ ile işbirliği yapıp parada anlaşamadınız” dedi.

"15 Temmuz'da bütün adamların neredeydi" diyen Rasim Ozan,

"Whatsapp'a neler yazdılar Aziz Yıldırım! Nasıl sevindiler. Hepsi devletin elinde. Sen bu hükümeti, kendi kurduğun Kadıköy çeteleri mi zannettin? Mertçe çıkın karşıma! Sen Gezi kalkışmasını de destekledin. Baktın Erdoğan gidici! 19 yaşında ölmüş bir çocuğu bile kullandınız." ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalardan sonra Fenerbahçe, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamada bu ifadeler kullanıldı;

"Rasim Ozan Kütahyalı isimli sözde gazeteci ile ilgili, FETÖ'yü öven ve faaliyetlerini destekleyen tüm yazıları ve demeçleri ile, kulübümüz aleyhinde her hafta bir televizyon kanalından yaptığı hakaret dolu açıklamaları sebebiyle, hukukçularımız tarafından yapılan çalışma neticesinde oluşturulan  dosya tahtında yarın suç duyurusunda bulunulacaktır.

Ayrıca, bahse konu şahsın çıkarıldığı televizyon kanalında, sporun barışçıl ruhuna aykırı, halkı kin ve nefrete iten söylemleri ve 6222 sayılı yasaya devamlı olarak muhalefet eden açıklamaları nedeniyle, başta RTÜK olmak üzere gerekli tüm mercilere hukuki başvurular yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine duyururuz."

Sosyal Medya tepkileri;

ismailsaymaz

ezel_tt

FbTaraftari12

nazvarol2

ferdiatfur

Fikirtepeli_83

GS1905EMRAH

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Bu seviyesiz rasim değil miydi "hocafendi hocafendi" diye dolanıp dolanıp yandaş medyada (bir zamanlar) atıp tutan? zaten beyaz tv deki programları da bir halta benzemiyor. Ayrıca mit dosyasının rasimde ne işi var?

lagaluga

bu memleketin savcıları nerede. bir meczup canlı yayında elinde mit dosyası olduğunu iddia ediyor ama hala evinde huzur içinde yaptığı trollüğün keyfini sürüyor. fenerbahçeden açıklama gelmiş. 2 farklı suçtan (mit dosyasını illegal olarak temin etmek ve bunları kitle iletişim araçlarında ifşa etmek) toplam 7 yıldan 19 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanması gerekir. sahte olmaları bile bu hükümleri değiştirmiyor. ama nerdeee

bapsi

BU RASİM DENİLEN YARATIĞI HER ZAP YAPTIĞIMDA GÖRDÜĞÜMDE NEDENSE İÇİMDEN KUSMAK GELİYOR SİZE DE ÖYLE OLMUYORMU !

mehmed-siyahkalem

Rüzgar nereden eserse... MİT dosyalarının gerçek olmadığını umuyorum. Yoksa bu adamın elinde olması zaten gözden düşmüş kurumu yerle bir eder halkın gözünde.

volkandemirrr

durun yapmayın siz kardessiniz

Görüş Bildir