Görüş Bildir
Haberler
Aziz Yıldırım'dan Terraneo'ya: "Bu Krizi Sen Çözeceksin!"

Aziz Yıldırım'dan Terraneo'ya: "Bu Krizi Sen Çözeceksin!"

Batuhan
07.10.2015 - 13:08

Aziz Yıldırım, Samandıra’da bir araya geldiği İtalyan futbol adamıyla futbol takımındaki sıkıntıları konuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Fenerbahçe’de üst üste yaşanan kötü sonuçların yanı sıra takımdaki sorunların bir türlü çözülmemesi üzerine Giuliano Terraneo dün kulübe çağrıldı. İtalyan sportif direktörü çağıran başkan Yıldırım takımda yaşananlar ile ilgili hem bilgi aldı hem de bu sorunların neden çözülmediğini sordu. İtalyan sportif direktörü bu sorunları çözmesi için Samandıra’da bu göreve getirdiklerini belirten Aziz Yıldırım, buna rağmen özellikle Robin van Persie sorunun bir türlü çözülmediğini ve bu nedenle medyaya hep malzeme verildiğini belirtti.

Terraneo’ya, yeterince etkin olmadığını, sorunları çözme konusunda geri planda kaldığını vurgulayan Başkan Aziz Yıldırım bundan sonraki süreçte çok daha etkin olunmasını ve sorunların saha içine yansımamasını talep etti.

Yıldırım’ın sert tavrı sonrası Terraneo’nun bundan sonra Samandıra Tesisleri’nde çok daha etkin bir şekilde çalışması bekleniyor. İtalyan sportif direktör, şimdiye dek yaşanan sorunların çözümü noktasında Teknik direktör Vitor Pereira’yı yalnız bırakmayacak ve onu öncekinden çok daha etkin bir şekilde desteklemeye başlayacak.

Hürriyet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın