Görüş Bildir

Aziz Yıldırım'dan Futbolculara Destek Mesajı

Haberler
> Spor
> Aziz Yıldırım'dan Futbolculara Destek Mesajı

F.Bahçe Başkanı yenilgiye rağmen yapıcı bir tavır sergilerken, oynanan futbolu, arzuyu ve motivasyonu gördüklerini, bunun karşılığının alınacağını belirtti, “Rakiplerimizle içeride oynayacağız. Bu ligde çok puan kayıpları olur. Panik yapmayın, böyle oynamaya devam edin. Kaybedilmiş bir şey yok” dedi.

Fenerbahçe’de Akhisar Belediyespor mağlubiyetinin ardından büyük bir şok yaşandı. Kadıköy’de aylar sonra bir maçı tribünden izleyen Başkan Aziz Yıldırım kaçan goller karşısında kahroldu.

Takımın aldığı beklenmedik sonuçtan dolayı bir hayli üzgün olan Yıldırım, yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte hemen soyunma odasının yolunu tuttu.

Burada futbolcuları ve teknik heyeti teselli eden Başkan Yıldırım ve yöneticiler şampiyonluk yolunda köprünün altından daha çok suların geçeceğini, kendileri gibi rakiplerinin de kayıplar yaşayabileceğini ifade ederek morallerin bozulmamasını istediler.

Yıldırım ve yöneticiler teknik heyete ve oyuncularına yapıcı bir tavır sergilerken oynanan futbolu, arzuyu ve motivasyonu gördüklerini, mutlaka bunun karşılığının alınacağını belirttiler.

F.Bahçe Başkanı, ligin uzun bir maraton olduğuna dikkat çekti, “Şampiyonluktaki rakiplerimizle içeride oynayacağız. Bu ligde çok puan kayıpları olur. Panik yapmayın, böyle oynamaya devam edin. Kaybedilmiş bir şey yok. Bu yenilgiyi telafi etmek için önünüze çok fırsat çıkacak” ifadelerini kullandı.

Fikir alışverişi

Yıldırım, oyuncularına tam destek verdikten sonra, Teknik Direktör İsmail Kartal’ın odasına geçerek burada değerlendirmelerde bulundu. İkilinin takımın performansını masaya yatırdığı, yenilginin nedenleri üzerinde fikir-alışverişi yaptıkları öğrenildi.

Skorer

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/-panik-yok...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?