Ay İnanmıyorum! Aşkın'ın İkinci Şansıyla Kürkçü Dükkanına Dönen Haluk Bilginer'in Çapkınlık Çetelesi

2.2bPAYLAŞIM

Yeteneğiyle ve oyunculuğuyla Türkiye'nin büyük ustalarından biri Haluk Bilginer! Kariyeri boyunca hafızamızdan silemeyeceğimiz birçok rolü üstlendi.

Oyunculuğu kadar gündeme geldiği diğer bir konuysa kuşkusuz gönül ilişkileri! Haluk Bilginer belki de bu ülkenin en çapkın erkeklerinden biri. İlişkileri ve maalesef ihanetleri her daim gündemdeki yerini koruyor.

Geçtiğimiz günlerde Aşkın Nur Yengi'nin ikinci bir şans tanımasıyla kürkçü dükkanına dönen Haluk Bilginer'in dünden bugüne ilişkilerine şöyle bir yakından bakalım...

Oyunculuktaki başarısıyla Türkiye'nin büyük ustalarından biri Haluk Bilginer. Ancak ilişkileri biraz rüzgârlı!

İkizler burcu olan Bilginer'in oyunculuğunu ne kadar yakından tanıyorsak artık gönül ilişkilerinden de o kadar haberdarız...

Bilginer ilk evliliğini "Gecenin Öteki Yüzü" filminin setinde tanıştığı, Türkiye'nin hayran olduğu bir kadın olan Zuhal Olcay'la 1992 yılında yaptı.

Bu evliliği yaptıklarında Bilginer 38, Zuhal Olcay 35 yaşındaydı ve bir kız çocuğu sahibiydi.

İkilinin evliliği 2004 yılında, uzun yıllar bahsedilecek ve söyleneceklerin hiç bitmeyeceği bir olayla sonlandı. Bilginer, Zuhal Olcay'ı aldatmıştı!

Zuhal Olcay uzun yıllar sessizliğini korudu ta ki Bilginer başka bir ihanetle gündeme gelene kadar! Ancak verdiği röportajlarındaki alt metinlerden 'en sevmediği ve affetmeyeceği kocasının' Haluk Bilginer olduğu aşikârdı. 

Eee, kadın haklı!

Bu ihanetin diğer başrolüyse Aşkın Nur Yengi'ydi! Haklarında çıkan onca söylentinin, yalnızca kısa süreli bir gönül ilişkisi olarak kalacak laflarının ardından...

2006 yılında Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer nikah masasına oturdu. İhanetin ardından Haluk Bilginer'in ikinci denemesiydi, belki bu sefer başarılı olacaktı.

2006 yılında Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer nikah masasına oturdu. İhanetin ardından Haluk Bilginer'in ikinci denemesiydi, belki bu sefer başarılı olacaktı.
2006 yılında Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer nikah masasına oturdu. İhanetin ardından Haluk Bilginer'in ikinci denemesiydi, belki bu sefer başarılı olacaktı.

Her şey güzel gidiyordu ve ikilinin bu evlilikten Nazlı adında bir kızları oldu. Lakin Haluk Bilginer yine yapacağını yaptı!

Artık alışkanlık mıdır yoksa bir ilişkiye yeteri kadar bağlanamamak mıdır, erkeklik midir; adını siz koyun.

Bir tiyatro oyununda beraber rol aldığı Evrim Alasya'nın ikinci ihanetin başrolü olduğu iddia edilmişti ve Bilginer'in Aşkın Nur Yengi'yle olan evliliği 2012'de sonlandı.

Bu ihanetin ardından tam anlamıyla ortalık karıştı. Zuhal Olcay yıllar sonra sessizliğini bozdu "Yuva yıkanın yuvası olmaz!" dedi.

Ben o tür atasözleri söylemeyi gerçekten istemiyorum ama içimdeki duyguları aynen yazmak istiyorsanız şöyle yazın: Hayat gerçekten çok kısa. Herkesin bu tür deneyimleri yaşaması gerektiğine inanıyorum. Ben bunları yaşadım çünkü...” açıklamalarıyla uzun yıllardır içinde tuttuğu her şeyi dökerek Haluk Bilginer'i de asla affetmeyeceğini dile getirmişti Zuhal Olcay. 

Aşkın Nur Yengi cephesindeyse, ihanetin ağırlığı daha çok tazeyken magazinin onun üzerine bu kadar gelmesi şikâyeti vardı. Bilginer'in ilişkisi olan kişiyi biliyor musunuz sorularına "Beni nasıl buldularsa onu da öyle bulsunlar" yanıtını vermişti Nur Yengi.

Haluk Bilginer gamsızlıkta zirve olacaktı ki hayatını kaldığı yerden, tüm hızıyla yaşamaya devam etti! Boşanmasından kısa bir süre sonra yeni aşklara yelken açtı.

Yeni aşkı zarafetiyle hepimizin gönüllerini fetheden kadın Zerrin Tekindor idi.

Hiçbir zaman magazinin içinde olmak istemeyen Zerrin Tekindor yeni olmadı! Bu ilişki ancak Bilginer'le ilgili uzak duyumlardan ibaret haberlerle gündeme geldi. Bu yılın başlarında Zerrin Tekindor'un oğlu Hira'nın yönettiği oyun için Haluk Bilginer ikinci bir yönetmen isteyince ikilinin arasının açıldığı iddiaları ortaya atıldı.

Aşkın Nur Yengi "Beni bugüne kadar bir tek ihanet üzdü, başka bir şey değil" derken; basın Haluk Bilginer'in hep birbirine benzeyen kadınlarla beraber olduğuna dikkat çekiyordu.

Hakikaten de benziyorlar yalan değil!

Kısa bir zaman önce Bilginer'le Aşkın Nur Yengi barışıyor mu iddiaları ortaya atılmış ki Nur Yengi evliliğinde taktığı yüzüğü yeniden takmaya başlayarak bu iddialara yeşil ışık yaktı.

Kızları Nazlı'yla Miami'ye giderken havaalanında görüntülenen Bilginer ve Nur Yengi, 6 yıl aradan sonra gerçekten de bir araya gelmişti.

Umarız ikinci şansını da mahvetmez Haluk Bilginer ve anne-babası ayrı her çocuk bilir ki, Nazlı'nın şu gülen yüzü oldukça kıymetli! ❤️

Artık Haluk Bilginer yüzünden hiçbir kadının kalbinin daha fazla kırılmaması dileğiyle...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benzodiazepin

Babam bu kadar araba değiştirmediydi.

asli-kilicali

adamın üç tane sevgilisi olmuş onu da haber yapmışlar.

akinoo

Aldatmak başlı başına aptallık ve karaktersizlik göstergesi olmakla birlikte Zuhal Olcay'ı Aşkın Nur Yengi ile aldatmak başlı başına moronluk göstergesi.

cemre-sultan-can

Aşkın Nur Yengi ama o :)

akinoo

Zuhal Olcay'ın sadece bakışları yeter :)

cemre-sultan-can

Onu demedim Ayşen Nur YENGİ değil Aşkın Nur YENGİ demek istedim.

akinoo

Hooppp gayet mantıklı :) Ayşen ne ya

hicviye-naziri

Aldatmayalım.

matrcomes

yapmayaydın eyiydi Haluk abi.

Görüş Bildir