Atatürk Hayatta Olsaydı Bizimle Birlikte Gülerdi Diye Düşündüğümüz 21 Tweet

-

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e duyulan sevgi her daim Türk insanının kalbinde yer alır. Bu sevgi küçük yaşlardan itibaren hepimize kazandırılır. 

Biz de bu sevgiden yola çıkarak kendisine asla hakaret içermeyen, yaşasaydı engin hoşgörüsüyle bizimle birlikte güleceğini düşündüğümüz Atatürk tweetlerini derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

BONUS

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deadend

Canım Atam be. Keşke yaşasaydın.

oya-kartogullari

Bazen ne kadar saygı sevgi dolu girizgah yaparsan yap, olmaz.. Atatürk'e hakaretlerin,iftiraların,saygısızlığın hat Safada olduğu su günlerde doğru bir paylaşım degil diye düşünüyorum.. Atam yaşasaydı hoşgörü ile karşılardı ama Atam yaşamıyor ve hatırasına iyi ya da kötü niyetle saygısızlık bu "caps" lar.. zamanında çizilen karikatürlerini beğenip çizerlerini tebrik eden devlet adamlarımız vardı. Yaşayan biri için yapılan "şaka' rahmetli olmuş ve üstelik bir ülkenin en büyük değeri olan bir Cumhuriyet kurucusuna yapılınca olmuyor kanımca

zuzie

19 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

sadistrues

bonus güzel

Gizli Kullanıcı

yaşasaydı o da gülerdi'ci arkadaşlara katılıyorum, ama şu var ki bu teknik olarak mümkün değil. zira, yaşasaydı götünüz yiyip de bunları yapamazdınız.

Görüş Bildir