Görüş Bildir
Haberler
ATA AÖF 2021 Bütünleme Sonuçları Açıklandı! ATA AÖF Bütünleme Sınav Sonuçları Sorgulama...

ATA AÖF 2021 Bütünleme Sonuçları Açıklandı! ATA AÖF Bütünleme Sınav Sonuçları Sorgulama...

Sunay Korkmaz
22.02.2021 - 11:13

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin merakla beklediği bütünleme sınavı sonuçları belli oldu. Sınava katılan kişiler obs.atauni.edu.tr adresine kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak sonuçlara ulaşabilecekler. İşte ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları sorgulama ekranı ve tüm detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavları ile ilgili açıklama yapıldı. Kurumdan yapılan açıklamada “Değerli Öğrencilerimiz, Bütünleme Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 22 Şubat Pazartesi günü 09:00’dan 24 Şubat Çarşamba günü 23:59’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.” denildi.

Öğrenciler sınav sonuçlarını öğrenci bilgi sistemi üzerinden öğrenebilecekler. Sınava katılan kişiler obs.atauni.edu.tr adresine kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak sonuçlara ulaşabilecekler.

ATA AÖF Bütünleme Sınavı Sonuçları Sorgulama İçin Tıklayın

Mezun Durumda Olanlarla İlgili Açıklama

Mezun Durumda Olanlarla İlgili Açıklama

Mezun durumda olanlarla ilgili yapılan açıklamada ise “İtiraz süreci bittikten sonra mezun olmanız durumunda en kısa sürede mezuniyet işlemleriniz tamamlanacak ve e devlet üzerinden görüntüleme yapabileceksiniz. Diplomalarınız OBS de kayıtlı olan adresinize gönderilecektir. OBS deki adresinizin doğruluğunu kontrol etmeniz, eksik veya hatalıysa hemen güncellemeniz yeterli olup bunun dışında herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Başarılarınızın devamını diler, sizi farklı bir programda yeniden öğrencimiz olarak görmeyi temenni ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın