Görüş Bildir

Asla Pişman Olmamışlar! Estetik Yaptırdığı İçin Şükrettiğini Belirten Birbirinden Ünlü 20 İsim

Anasayfa > Cafe

Modern estetik ameliyat 1814 yılında doğdu ve o zamandan bu yana insanlar bazen sağlık bazen de güzellik için bu ameliyatlarla kendilerini değiştiriyor. Bazı ünlülerde kötü estetik ameliyat görmeye alışığız ancak aşağıda sıraladığımız ünlülerin hiçbiri yaptırdıkları estetiklerden pişman değilmiş...

1. Dolly Parton

1. Dolly Parton

Şarkıcı ve oyuncu olan 75 yaşındaki Dolly Parton hala gözleri kamaştırıyor diyebiliriz. Kendisinin vücudundaki çoğu yer estetik ve bundan hiç rahatsız değil.

2. Katy Perry

2. Katy Perry

Pop müziğin en önemli isimlerinden Katy Perry'i tanımayan yoktur. Kendisi cildi için lazer tedavisi görmüş ve göz altına dolgu yaptırmış. Bunlar dışında tamamen doğal olduğunu iddia ediyor.

3. Lisa Kudrow

3. Lisa Kudrow

Friends dizisinden Phoebe olarak tanıdığımız Lisa Kudrow verdiği bir röportajda lise yıllarında burun estetiği yaptırdığını ve bundan mutlu olduğunu açıklamış.

4. Vanessa Williams

4. Vanessa Williams

Şarkıcı, oyuncu ve eski Miss Amerika olan Vanessa Williams zamanında yüzü için birçok şey denemiş ancak kendisinin favorisi botoksmuş.

5. Cindy Crawford

5. Cindy Crawford

Süpermodel Cindy Crawford şu an 55 yaşında. Kendisi bazı estetik işlemler yaptırdığını kabul etmiş ve bunları yaptıran kimseyi kişisel seçimlerinden dolayı asla yargılamayacağını belirtmiş.

6. Kourtney Kardashian

6. Kourtney Kardashian

Kardashian-Jenner klanının en büyüğü olan 42 yaşındaki Kourtney göğüs büyütme ameliyatı yaptırmış ve bunu kimseden saklamıyor...

7. Cardi B

7. Cardi B

Cardi B olarak bildiğimiz Belcalis Marlenis Almánzar poposunu şekillendirmek için bıçak altına yattığını belirtmiş.

8. Jane Fonda

8. Jane Fonda

83 yaşındaki unutulmaz oyuncu kendi internet sitesinde geçirdiği bazı estetiklerden bahsetmiş.

9. Olivia Colman

9. Olivia Colman

İngiliz dizilerinin vazgeçilmez oyuncusu Olivia Colman yüzünü canlandırması için botoks yaptıran ünlüler arasında. Efsane oyuncu bu işlemden o kadar memnun kalmış ki eşi de kendisiyle botoks yaptırmaya gitmiş.

10. Ashley Tisdale

10. Ashley Tisdale

Sağlık sorunları nedeniyle burnuna estetik yaptıran Tisdale bu kararından oldukça memnunmuş.

11. Patricia Heaton

11. Patricia Heaton

Everybody Loves Raymond'daki Debra rolüyle tanıdığımız Patricia Heaton zamanında karın bölgesindeki yağları aldırmış, kendisi elbiselerine tekrar sığabildiği için çok mutlu olduğunu belirtmiş.

12. Kelly Rowland

12. Kelly Rowland

Destiny's Child grubundan Kelly Rowland göğüs büyütme ameliyatı olmuş ve sonuçlarından çok memnun olduğu için ileride tekrar yaptırmayı düşünüyormuş.

13. Angelina Jolie

13. Angelina Jolie

Jolie, genetik olarak meme kanserine yakalanma riskinin yüksek olduğu teşhis edildiğinde, kanseri önlemesi için çift mastektomi yaptırma konusunda cesur bir karar vermiş. Ardından implantlı meme rekonstrüksiyonu ameliyatı oldu ve kararından memnun.

14. Linda Evangelista

14. Linda Evangelista

Süpermodel Linda Evangelista bugün 56 yaşında ve lazerler, dolgu ve botoks da dahil olmak üzere geçirdiği çok sayıda kozmetik prosedür hakkında konuşmaktan korkmuyor. Daha genç görünmeye çalışmasa da iyi görünmek istediğini söylüyor.

15. Kylie Jenner

15. Kylie Jenner

24 yaşında dünyanın en ünlü isimlerinden biri olan Kylie Jenner estetik ameliyat olmadığını, sadece dolgu yaptırdığını iddia eden isimlerden.

16. Kelly Ripa

16. Kelly Ripa

50 yaşındaki Kelly Rita botoks yaptırdığını memnuniyetle paylaşmış. Kendisi ayrıca koltuk altının terlemesini önlemek için oraya da botoks yaptırdığını söylemiş.

17. Brooke Shields

17. Brooke Shields

Model ve oyuncu olan 56 yaşındaki Brooke Shields eskiden botoks yaptırmış ancak kendisi şimdi WarmSculpting denen bir tekniği deniyormuş.

18. Anna Faris

18. Anna Faris

Korkunç Bir Film'den tanıdığımız Anna Faris dudaklarına dolgu ve göğüs estetiği yaptırdığını söylemiş.

19. Ariel Winter

19. Ariel Winter

Modern Family dizisinden tanıdığımız 23 yaşındaki Ariel Winter'in sık sık estetik ameliyat yaptırdığı konuşuluyor ancak kanıt yoktu. Ariel vücudundan rahatsız olduğu için göğüs küçültme ameliyatı olduğunu belirtmiş.

20. Sharon Osbourne

20. Sharon Osbourne

Amerika'nın ünlü isimlerinden 68 yaşındaki Sharon Osbourne görüntüsünü tazelemek için çeşitli estetik ameliyatlar yaptırıyor. Kendisi son olarak 2020 yılında yüzünü gerdirmiş.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
11
4
3
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?