Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşka Küstün mü? Yoksa Yeniden Aşık Olabilecek misin?

-

Yaşadıkların seni aşka küstürdü mü? Yoksa o minnoş kalbin hâlâ aşka muhtaç mı? Seni sevmeyen ölsün be... Bakalım aşk konusunda yüzün tekrardan gülecek mi?

Hadi teste başla!

1. Aşkın için dağları deler misin?

Delmez miyim be...
Delmem, otururum oturduğum yerde.
Aşk için kılımı kıpırdatmam.
Bilemiyorum.

2. Sevgilinin senin karakterini değiştirmeye çalıştığı oldu mu?

Evet değiştirmeye çalıştı.
Hayır değiştirmeye çalışmadı.
Böyle bir şeye izin vermem.
Bilmiyorum.

3. Sevgilinle kavga ettiğin zamanlar başını alıp gitmek ister miydin?

Ondan en uzak yer neresiyse oraya gitmek isterdim.
Kalıp durumu kontrol altına almaya çalışırım.
Bilmiyorum, hatırlamıyorum.
Eh bazen.

4. Eski sevgilin için kalbinde hâlâ bir yeri boş tutuyor musun?

Evet orası onun yeri ve kimse oturmayacak.
Hayır o defter kapandı.
Bilmiyorum, kafam gelip gidiyor.
Eh belki.

5. Eski sevgilini hatırladığında gidip ne içesin gelir?

Bir büyük açmadan olmaz şimdi.
Bir bardak soğuk su içerim üzerine.
Meyve kokteyli içerim. Kendisi renkli bir kişilikti.
Ayran içerim milli bir tarafı vardı sonuçta.

6. Peki sence menemen soğanlı mı olur soğansız mı?

Soğanlı tabii!
Soğansız tabii!

7. Sezen Aksu'nun da dediği gibi 'O sarı odalarda dur hadi durabilirsen'. Sarı odalarda hâlâ durabiliyor musun?

Ne duracağım be, alırım başımı giderim efeler gibi heey!
Uzak benden aşk, uzak artık!
Böyle şeylerin lafı olmaz bende.
Bilmiyorum duramam gibi.

8. Eski sevgiline karşı hissettiklerini aşağıdaki kelimelerden hangisi daha iyi ifade eder?

Aşık olmak konusunda kafan çok karışık!

Son dönemlerde seni çok karışık görüyoruz. Kafan bir hayli karışmış ve tekrar aşık olmak konusunda kendini hazır hissetmiyorsun. Evet şu son dönemde kafandan çıkmayan kişi hakkında olumlu sonuçlar geçse de kalbinden, kendine biraz zaman tanıman gerekiyor. Yaşadığın ilişkiler artık canına tak ettirmiş. Kafan çok karışık kendin için güzel bir şeyler yapmaya çalış. Kafanı toparla. Artık acı hissetmemeye başlamışsın. Gelen vursun giden vursun diyorsun. Öyle olmaz. Hadi bakalım şimdi gidip tekrardan aşık olmanın zamanı geldi.

Aşka küsmüşsün!

Senin gibi cıvıl cıvıl, eğlenceli ve aşkına sadık insanı bile aşka küstürmüşler. Sen artık aşka küsmüşsün. 'Benden geçti.' diye düşünüyorsun. İçerisinden çıktığın son ilişki seni çok büyük yormuş. Hayat enerjini tüketmiş. Uzun bir zamanını çalmış. İçinden geçenlere kalbin inanmıyor. Aşka küsmüş olamazsın. Daha yaşayacağın harika günler var. Bu gençliğinde seni aşka küstürenler utansın. Asıl onlar mutlu olamasın. Dışarı çık ve bu güzel havada aşık olmaya bak. Seni küstürmeye çalışanlara izin verme. Sen güçlüsün, onlar güçsüz. Yeniden aşık olmak için senin çaban gerekiyor. Sende böyle bir çaba yoksa eğer maalesef kalbin kimseyi kabul etmeyecek. Kendine biraz izin ver ve bu arayı fazla uzun tutmamaya çalış.

Yeniden aşık olma zamanı!

Seni aşka küstürenler olmuş, bu yoldan döndürenler olmuş. Yeniden silkinme ve kalkma vakti gelmiş. Sen yeniden aşık olacaksın! Hem de çok yakın bir zamanda. İçinde çiçekler açacak. Kalbine biraz olsun izin ver ve kendini aç. Karşı taraf senden büyük bir adım beklemiyor. Küçük adımlarınla da mutlu olacak. Öyle bir aşık olacaksın ki bu ilişki çok fırtınalı olacak. Herkes sizi konuşacak ve eski sevgilin bu durumdan hiç memnun kalmayacak. Çünkü eski sevgilinin tahmin ettiği kişiye aşık olacaksın. İkinizin arasındaki elektriğin farkındaydı ve gerçekten oldu. Senin gibi birisi aşık olmayacak da kim olacak. Eğlencenin dibine vuracaksın ve sana gerçekten değer veren birisi olacak. Mutluluk çok yakında ellerinde olacak.

Aşka küsmüşsün fakat yeniden kalkacaksın!

Sen aşka küstüm diye şaka falan mı yaptın? Bu nasıl aşka küsmek. Seni küstürmemiş resmen ayağa kaldırmış bu durum. Aşka küsmek yerine mutlu olmayı seçmişsin. Birisi yüzünden aşka küsülür mü? Etrafta birçok kişi senin gözlerinin içine bakıyor. Senden gerçekten hoşlanan birisi var ve sen bu kişiyi iyi biliyorsun. Kendini bu kişiye teslim et. Bırak seni dünyanın en mutlu insanı yapsın. Aşka bir dönem küstüğün olmuş fakat bu kişi senin üzerindeki ölü toprağı kaldıracak. Seni yeniden hayata bağlayacak. Tabii bunu bir tek o yapmayacak. Sen zaten hazırsın aşık olmaya. Kendi kendini iyileştirmeyi de iyi beceriyorsun. Güçlüsün ve bu şekilde devam et. Seni kimse yıkamaz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alara58477017

AŞIK OLMAYIN ARKADAŞLAR KÖTÜ BİŞEY SONRA O SİZE BAKMAZSA SEVGİLİ FALAN OLMAZSA KENDİNİZİ FALAN ÖLDÜRÜRSÜNÜZ AMK GİDİN EVİNİZDE LOL,CS OYNAYIN ASOSYAL OLUN

sudem157

ben aşık olmaya aşığım galiba dnkdjcımddk

iyiherif

Aşka küseli kaç yıl oldu ben bile unuttum.

pedro-pascal

Aşık olmak konusunda kafan çok karışık! Son dönemlerde seni çok karışık görüyoruz. Kafan bir hayli karışmış ve tekrar aşık olmak konusunda kendini hazır hissetmiyorsun. Evet şu son dönemde kafandan çıkmayan kişi hakkında olumlu sonuçlar geçse de kalbinden, kendine biraz zaman tanıman gerekiyor. Yaşadığın ilişkiler artık canına tak ettirmiş. Kafan çok karışık kendin için güzel bir şeyler yapmaya çalış. Kafanı toparla. Artık acı hissetmemeye başlamışsın. Gelen vursun giden vursun diyorsun. Öyle olmaz. Hadi bakalım şimdi gidip tekrardan aşık olmanın zamanı geldi.olmamış bu test.unutamadıgım kimse yok.aşık olmak da istemiyorum evet,karşıma iyi bi insan çıkmadıgı sürece.

apollonia-corleone

aşık olmak konusunda kafan karışık.Üzüyorlar beni sonra bana düzgünü gelince üzülmemek için ben üzüyorum.Allah belamı çoktan vermiş galiba

Başlıklar

Sezen Aksuaşketminnoş
Görüş Bildir