Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk ve Sanat: Yalnızca Tuvale Değil Kız Arkadaşının Sırtına da Çizim Yapan Ressam

 > -
Abone ol

''Adım Natasha Farnsworth, tipik açlıktan nefesi kokan sanatçılardanım ve yaptığım şeyi seviyorum. Doğma büyüme Arizonalıyım. Hayatta ne yapacağımdan hiçbir zaman emin olamamıştım. Sürekli başını belaya sokan klasik bir ergendim. Lisedeki son senemde ne yazık ki (aslında iyi ki) cezalıydım. Evden okula-okuldan eve, telefon yok, sosyal medya yok, arkadaşlarla buluşmak yok; son yılımın mahvolduğunu düşünmüştüm. Derhal, bu can sıkıntısından bir kaçış yolu buldum. Yapmaktan keyif aldığım ve başarılı olduğumu kısa sürede fark ettiğim bir şey - yani resim. Sıradan bir kalem ve bir deste kağıtla bir şeyler karalamaya, küçük çizimler yapmaya başladım. En çok da aşina olduğum şeyleri çizerdim; karikatürler, televizyon programı ya da film karakterleri gibi.  Bu yalnızca bir başlangıçtı.

Şimdi ise üstünden iki yıl geçti, artık kendi kendini yetiştirmiş bir ressamım ve her gün çizim yapıyorum. Geriye dönüp baktığımda değiştirmek istediğim hiçbir şey yok. Bugün hala en sevdiğim çizgi film karakterlerini resmetmekten keyif alıyorum. Özel siparişler aldığım oluyor ve müşterilerimin temeldeki fikrini öğrenip geri kalanını ben hallediyorum. Zamanımın %99'unda siparişleri yetiştirmek dışında, ara verip bir nefes almayı da seviyorum.

Ara verdiğimde ise kız arkadaşımla vakit geçiriyorum ve vücuduna optik illüzyon tarzında çizimler yapıyorum. Bu çizim seansları gerçekten eğlenceli ve sanatıma odaklansam da hayatımın aşkıyla keyifli vakit geçirdiğim zorlu bir iş. Vücut üzerinde çizim yapmak için akrilik boya kullanıyorum. Hem kullanımı fazlasıyla kolay hem de çok hızlı kuruyor.

Hayran olduğum sanatçılar bana daima esin kaynağı oluyor ve kendimi tam anlamıyla keşfedebilmek için can atıyorum. O zamana kadar bu yolculuğum sürecek, ya tuvalde ya da kız arkadaşımın vücudundaki sanatımla umarım insanlara ulaşabileceğim.''

Kaynak: http://www.boredpanda.com/3d-paintings-o...

Kız arkadaşımla vakit geçiriyorum ve vücuduna optik illüzyon tarzında çizimler yapıyorum.

Bu çizim seansları gerçekten eğlenceli ve sanatıma odaklansam da hayatımın aşkıyla keyifli vakit geçirdiğim zorlu bir iş.

Lisedeki son senemde ne yazık ki (aslında iyi ki) cezalıydım.

Evden okula-okuldan eve, telefon yok, sosyal medya yok, arkadaşlarla buluşmak yok; son yılımın mahvolduğunu düşünmüştüm.

Derhal, bu can sıkıntısından bir kaçış yolu buldum.

Yapmaktan keyif aldığım ve başarılı olduğumu kısa sürede fark ettiğim bir şey - yani resim.

Şimdi ise üstünden iki yıl geçti, artık kendi kendini yetiştirmiş bir ressamım ve her gün çizim yapıyorum.

Başarılar Natasha!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
degiiisik

2. resim güzelmiş :)

patiklipenguen

kızlar sıraya girin hepinizi boyayacam.

malcolm_ali

kız arkadaşınla senin .... buda yorum sanatı(noktalı yerleri size bıraktım).

firat-aydin5

bi de noel baba var - ona da karsiyiz

Görüş Bildir