Aşık Taklidi Yapan Sahtekar Bir Dolandırıcıya Denk Geldiğinizi Anlamanızı Sağlayacak Müthiş Detaylar

1.8bPAYLAŞIM

Aşık olunca aklımız başımızdan gidiyor biliyorsunuz. Bunu yaşayan bir tek biz değiliz, gözümüzün önünde neler olup bitti işte görüyorsunuz. Bu kalp kırıklığını siz yaşayamayın diye bir adamın dolandırıcı olduğunu anlamanızı sağlayacak detayları sizler için yazdık.

Hiçbir dolandırıcı pejmürde şekilde ortalıkta dolaşmaz, bunu unutmayın. Bir dolandırıcının yatırımı ilk önce kıyafetleridir. Ancak dikkatle incelerseniz bunların bir kısmının çakma olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Kimse size kendini tanıtırken ÇULSUZUM demez, hele sahtekarlar hiç demez. Bu tipler niyeyse hep GENEL MÜDÜR olur çünkü bir GENEL MÜDÜR'e soracağınız spesifik bir soru olmaz. Hem kudretli hem de ne idüğü belirsizdir GENEL MÜDÜRLER.

Eninde sonunda bunun evine gideceğinizi varsayıyorum, insan hata yapmaya meyillidir. Bak dikkat edin, evinde parayı ve zenginliği sembolize eden bir obje, bir marka mutlaka görürsünüz. Atanamayan Richie Rich derler buna!

Bunların lüks arabalarla gezdiğini söylememe gerek yok herhalde. İlk önce plakalığa bakın bakalım araç kiralama şirketinin adı yazıyor mu? Çünkü bu araba kendisinin değil, herhalde söylememe gerek yok. Hatta ruhsata baktığınız zaman orada başka bir isim göreceğiniz konusu da oldukça net.

Zengin adam uçak kapatmaz arkadaşlar, özel jeti olur. O "senin için kapattım" denilen uçak Allah bilir tamir için hangara mı gider, pasta cila için sanayiye mi gider belli değil.

Size yeni bir süper lüks ev gösteriyor, ilerde birlikte yaşayacağınız mutlu yuvanızın burası olacağını iddia ediyorsa orada bir durun, hatta epey bi durun. Bakın bu yöntemle kadınları ağına düşüren çok fazla emlakçı gördük, dükkanın arkasında menemen pişiyorlardı.

Ah benim alyans görünce aklı uçan ballı çöreklerim ya... Link kaydırınca Rihanna'nın bile orijinaline en yakın muadilini bulabileceğiniz bir dünyada yaşıyoruz. Bu sahtekarlar oraların en iyi müşterileridir, siteye girer girmez çay ikram ederler yani o derece...

Size olan aşkını Instagram'daki ağdalı laflarından, kurduğu büyük büyük cümlelerden de anlamadıysanız artık diyecek laf bulamıyorum. Bir yerde abartı varsa, orada samimiyet güzel atlara binip gitmiş demektir sevgili dostlarım.

Telefonda kendini Mısırlı iş insanı, holding genel müdürü, uçaklardan sorumlu başkan gibi tanıtanlara itibar etmeyiniz dostlarım. Yukarıda saydığımız belirtilerden en az bir tanesini tespit etmeniz durumunda ilgili kişiden vukuatlı nüfus cüzdanı örneği isteyin ki gerektiğinde soyuna sopuna söverken muhatabınızı bilirsiniz. Şaka şaka, evli falansa orda çıkıyor....

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
adamolunlan

Bu lavuğu kesin acun kiralamıştır destek benden şu cahil gösteriş budalasını bi güzel sik rezil et hatta çocuk aldırıp, düşük yaptım diye bahaneler uyduracak kadar. Allah kimseyi para pul, gösteriş için öz bebeğinin katili yapmasın.

develop-er

Dolandırılan Burada kadın değilki şeyma hiç değil.. Paralar Acun'un bi kere ??? şeymanın evlenmeden önce nesi varmışki, saraylarda mı büyümüş bu kadın? bana göre kendisi de dolandırıcı bu şeymanın abi her yeri yapma heryeri sahte, bilinen bütün güzellik öğeleri ile +99 lvl yapmış kadın kendini halende güzellik itemi almaya devam ediyor.

hayvanannesi

şeyma'nın durumunda "kim kimi s.kerse"... meedo s.kti bizimkini nafakaları yiyerek.

.asena.

niyet ettim yorum okumaya hadi bakalim😄 onedio da tespitin dibine vurmus cok güldüm allah affetsin🤣🤣 ava giden avlanmis yazik

duygu-akar9

oh çok iyi olmuş (ya bu kadını sürekli cumhur başkanı gibi tv de görmek zorunda mıyız bıktık bıktık)

Görüş Bildir