Görüş Bildir
Haberler
Arda Turan Şişli'de Esnaf Lokantası Açtı

Arda Turan Şişli'de Esnaf Lokantası Açtı

Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, 3 milyon lira sermaye ile İstanbul Şişli'de bir esnaf lokantası açtı. Lokantanın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Arda, 'Türk mutfağı restoranımız açıldı. Şişli’de sevgi var, muhabbet var. Bekleriz efendim” ifadelerini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Futbolda kazandığı paralarla iş hayatına ciddi yatırımlar yapan Arda Turan, yakında bir zincir haline getirmeyi planladığı yeni nesil esnaf lokantasını açtı.

Barcelona’da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, uzun süredir beklenen restoran projesini sonunda hayata geçirdi.

Arşiv adını taşıyan ve 3 milyon liraya mal olan yeni nesil esnaf lokantasında Türk mutfağının önemli lezzetleri yer alacak. Restoranda kullanılan tüm malzemeler, Türkiye’nin pek çok ilinden organik olarak temin edilecek.

Yaklaşık 150 kişilik kapasiteye sahip restoranın fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Arda Turan, “Türk mutfağı restoranımız açıldı. Şişli’de sevgi var, muhabbet var. Bekleriz efendim” ifadelerini kullandı.

Ortağı ve yakın arkadaşı Cemal Sarıhan ile kurduğu lokantayıTürkiye’de zincir haline getirmeyi planlayan Arda Turan’ın ilerleyen dönemlerde Avrupa’da da şube açması bekleniyor.

Açık Mert Korkusuz

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
71
22
10
4
2
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın