Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ayda 32 Dolara Her Yıl Yeni Bir iPhone

 > 
34PAYLAŞIM

Dün gerçekleştirilen etkinlikte AppleiPhone Upgrade Program adında yeni bir program tanıttı. Bu programla birlikte kullanıcılar Apple ile 2 yıl sözleşme yaparak her ay en az 32 dolar ödeyerek yeni bir iPhone sahibi olabiliyor. 12 aylık ödeme sonunda ise Apple, kullanıcıdan eski iPhone’unu isteyerek karşılığında yeni tanıtılan iPhone’u veriyor ve kullanıcı aylık 32 dolar ödemeye devam ediyor. Elbette kullanıcı yeni iPhone’unu aldığında sözleşme de tekrar yenileniyor.

iPhone Upgrade Program kapsamında tüm iPhone modellerinin aylık fiyatlandırması şu şekilde:

iPhone 6s
– 16 GB modeli için 32,41 dolar
– 32 GB modeli için 36,58 dolar
– 128 GB modeli için 40,75 dolar 

iPhone 6s Plus
– 16 GB modeli için 36,58 dolar
– 64 GB modeli için 40,75 dolar
– 128 GB modeli için 44,91 dolar

iPhone Upgrade Program her yıl yeni bir iPhone vermekle kalmıyor, kullanıcılara 99$ değerindeki Apple Care+ paketini de ücretsiz olarak veriyor. Apple Care+ paketiyle birlikte kullanıcılar 2 yıllık garanti, telefon desteği ve ekranın kırılması, suyla temas, yere düşme gibi olası kazalara karşı maksimum 2 kere olmak üzere desteğe (sadece servis ücreti ve vergi ödeniyor) de sahip oluyor. 

Şimdilik sadece Amerika’daki Apple Store’larda geçerli olan bu programın önümüzdeki senelerde diğer tüm ülkeler için geçerli olması bekleniyor.

LOG

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir