Görüş Bildir
Haberler
Apple’ın Yeni Aksesuarları ve Satış Fiyatları

Apple’ın Yeni Aksesuarları ve Satış Fiyatları

Onedio Medya
13.10.2015 - 18:21

21,5 inçlik iMac’i 4K çözünürlüklü ekranla güncelleyen Apple, Magic Keyboard, Magic Trackpad ve Magic Mouse’un yeni modellerini de Türkiye’de satışa sundu. Güncellenen klavye, fare ve trackpad’de artık AA piller yerine şarj edilebilir lityum iyon piller kullanılıyor. Üç Apple aksesuarı bundan böyle tek kullanımlık pil gereksinimini tamamen ortadan kaldırıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Lightning kablosuyla şarj edilen cihazların bir aya varan kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. Yeniden tasarlanan Apple Magic Keyboard, yeni ve zarif bir tasarıma sahip. Daha gelişmiş tuş özellikleriyle birlikte gelen Magic Keyboard, her tuşun altında bulunan ve daha stabil bir deneyim sunan gelişmiş makas mekanizmasını bünyesinde barındırıyor. Çok daha hafif bir tasarımla birlikte gelen Magic Mouse 2 ise yerleşik pili ve pürüzsüz alt yüzeyi sayesinde daha az sayıda değiştirilebilir parçaya ve optimize edilmiş bir yüzey tasarımına sahip.

Aksesuarların en dikkat çeken ürünü ise Magic Trackpad 2. İlk olarak Apple Watch, daha sonrasında MacBook ve iPhone 6s modellerinde kullanılan Force Touch teknolojisi Magic Trackpad 2’de de yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde trackpad basınç kuvvetini algılayabiliyor. Trackpad yüzeyinin altında bulunan dört adet kuvvet sensörü, istediğiniz yere tıklayabilmenize imkan veriyor ve uyguladığınız baskı miktarındaki en ufak değişiklikleri bile algılayabiliyor.

Apple Magic KeyboardMagic Mouse 2 ve Magic Trackpad 2‘nin Türkiye’deki satış fiyatları sırasıyla 379 TL, 279 TL ve 499 TL.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın