Görüş Bildir
Haberler
Apple, Araçların Ön Camlarına Savaş Uçaklarındaki Teknolojiyi mi Getiriyor?

Apple, Araçların Ön Camlarına Savaş Uçaklarındaki Teknolojiyi mi Getiriyor?

Apple analistleri; arabaların ön camları için yeni bir teknoloji üzerinde çalışmalarının muhtemel olduğunu söyledi. Sözü geçen teknoloji, orjinal ismiyle 'HUD Display' şu anda jetlerde ve savaş uçaklarında kullanılıyor ve mühendisler aynı teknoloji sayesinde, araçların da ön camlarına ikon ve bilgi taşımayı hedefliyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Güvenilir kaynaklara göre; teknolojinin pazara açılması çok yakın bir tarihte ön görülmüyor. Ama analistlerin görüşü ihtimalin varlığını kanıtlıyor.

Apple aynı zamanda; tamamıyla elektrikle çalışan ve kendi kendini sürebilen bir minivan üretimi üzerinde çalışıyor, projenin isminin 'Proje Titan' olduğu tahmin ediliyor.

Ön camlara uyarlanacak jet teknolojisinin otomotiv endüstrisi tarafından sabırsızlıkla beklendiği göz önünde bulundurulduğunda; Apple'ın ilk adımı atacağı gerçeği kaçınılmaz. 

BMW, Hyundai ve Volvo da aynı teknoloji üzerine çalışan şirketler arasında. Jaguar ve Land Rover'da, 'hayalet araba' dedikleri bir araç üzerine çalışmalara başladılar bile.

Sonuç olarak Apple, bu gizli araba teknolojisi üzerine çalışmıyorsa ve bu sadece yayılan bir 'dedikoduysa' bile, sürücüler bu yeniliğe bir şekilde ulaşacaklar gibi görünüyor.

Time & Onedio

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0