Görüş Bildir

Apple'a iPhone'dan Sorun Yaratan Haber! iPhone 13'ün Sorunu Ne?

Anasayfa > Güncel

ABD basınında yer alan bir haberin içeriğine göre teknoloji devlerinde Apple, iPhone'da yaşanan bir sorun ile karşı karşıya. Daha öncesinde benzeri bir problemle karşı karşıya kalmayan şirketin çözüm arayışında olduğu belirtildi. Her sene yeni modelini piyasaya sunan Apple kullanıcıları bir sonraki iPhone'u bekliyor. iPhone'un Apple'a yarattığı sorun ne? İşte detaylar...

Teknoloji devi Apple, iPhone 13 ile sorun yaşıyor. Amerikan basınında yer alan bir habere göre ilk defa böyle bir sorunla karşı karşıya kalan şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken, kullanıcılar yeni  telefonun satışa çıkartılmasını bekliyor. İşte detaylar...

Apple'ın iPhone Sorunu

Apple'ın iPhone Sorunu

Apple, iPhone 13 ailesini geçtiğimiz eylül ayında tanıttı. Yeni iPhone'lar, dikkat çekici özelliklerle geldi. iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max'ten oluşan seri, kısa sürede pek çok ülkede tüketicilerle buluştu. Fakat ABD'den gelen bir habere göre Apple, iPhone 13'te farklı bir sorun ile karşı karşıya.

iPhone 13'ün Sorunu Ne?

iPhone 13'ün Sorunu Ne?

Bloomberg'in haberine göre, Apple, tedarikçilerine iPhone 13 serisine olan talebin yavaşladığını bildirdi. Konuya aşina olan kişiler, bazı tüketicilerin bulması zor olan ürünü almaktan vazgeçtiklerinin sinyalini verdi.

Apple'ın Rekor Beklentisi

Apple'ın Rekor Beklentisi

Daha önce Apple, devam eden ve otomobilden teknolojiye birçok sektörü vuran yarı iletken çip sıkıntısı nedeniyle bu yıl için iPhone üretim tahminlerini 90 milyondan 80 milyona düşürmüştü. Gelecek yıl bu eksikliğin çoğunun telafi edilmesi bekleniyordu. Fakat şirket şimdi tedarikçilerine bu siparişlerin gerçekleşmeyebileceğini bildiriyor.

Devam eden zorluklara rağmen, analistler Apple'ın rekor bir tatil sezonu geçirmesini öngörüyor. Ayrıca şirketin dördüncü çeyrekte satışlarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6'lık bir artışla 117 milyar doların üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.

Kullanıcılar Yeni iPhone'u Bekliyor

Kullanıcılar Yeni iPhone'u Bekliyor

Haberde, iPhone 13 serisinin tamamen yeni bir tasarıma sahip olan iPhone 12'nin mütevazı bir güncellemesi olarak kabul edildiğinden bahsedilirken, 2022 model iPhone'da daha büyük değişikliklerin beklendiği ve bunun da bazı tüketicilerin sonraki iPhone modelini beklemeleri için bir neden olduğu aktarılıyor.

Apple, konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
2
2
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?