Görüş Bildir
Haberler
Antalyaspor'da Kadro Dışı Bırakılan Erman Kılıç Tehdit Edildi

Antalyaspor'da Kadro Dışı Bırakılan Erman Kılıç Tehdit Edildi

Antalyaspor’da sezon başında Ozan İpek transferinin ardından kadro dışı bırakılan Erman Kılıç, sabah saatlerinde taraftar grubu lideri olduklarını iddia eden iki kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini söyledi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sabah saatlerinde kulüp tarafından kendisine tahsis edilen antrenman sahasına giden ve taraftar grubunu lideri olduklarını söyleyen iki kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini iddia eden Erman Kılıç’a, Antalyaspor yönetiminden açıklama yasağı geldiği öğrenildi. Öte yandan Antalyaspor yönetiminin konuyla ilgili ilerleyen saatlerde yazılı bir açıklama yapması bekleniyor.

Erman Kılıç Galatasaray forması da giymişti.

Olayın Geçmişi

Sezon başından bu yana kadro dışı olan ve kulübün tahsis ettiği bir sahada tek başına çalışmalarını sürdüren Erman Kılıç, sahaya gelen iki kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini iddia etti. Antalyaspor’da nedensiz yere kadro dışı bırakıldığını belirten deneyimli oyuncu Erman Kılıç, 'Antalyaspor’da iyi oynuyordum. Başarımın karşılığında beni takım kaptanı yaptılar. Eto’o transfer edilince, ’Eto’o varken ben kaptanlık yapamam diye kaptanlık bandını dahi Eto’o’ya kendim verdim” dedi.

Antrenman yaptığı sırada taraftar grubu başkanı olduklarını söyleyen iki kişinin yanına gelip, ’Seni buralarda görmek istemiyoruz, Antalyaspor’dan bir an önce gideceksin’ şeklinde konuştuklarını, kendisinin ise, ’Siz kimsiniz, sizi tanımıyorum, bir telefon açayım sonra konuşalım’ dediğini belirten Erman Kılıç, bu sözler üzerine 2 kişinin üzerine yürüyerek kendisini dövmeye kalktıklarını söyledi.

Antalyaspor'dan kınama geldi

Antalyaspor'dan kınama geldi
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Antalyaspor Kulübü, kadro dışı bırakılan futbolcu Erman Kılıç’a, antrenman yaptığı sırada bazı kişilerin tehditkar sözler yöneltmesi olayını kınadı.

Kırmızı-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, kulüp tarafından tahsis edilen sahada antrenman yapan Erman’a bazı kişilerce sözlü sataşmada bulunulduğu belirtilerek, “Kendisine yönelik yapılan sözlü sataşmayı kabul etmiyor ve kınıyoruz. Bu kulübün yönetim kurulu, taraftarı, futbolcuları, teknik kadrosu ve tüm camiası Antalya’nındır. Şehrimize ve takımımıza zarar vererek imajını zedeleyecek hiçbir girişimi onaylamadığımızı belirtiriz” denildi.

Kadroda bulunsun ya da bulunmasın, Antalyaspor ile sözleşmesi bulunan tüm futbolcuların değerli olduğu kaydedilen açıklamada, “Sözleşmeli futbolcumuza yapılmış olan bu durumu tasvip etmediğimizi ifade eder, Antalyaspor Yönetim Kurulu olarak takım ruhunu ve birlikteliği zedeleyici hiçbir davranışa izin vermeyeceğimizi önemle bildiririz” ifadeleri kullanıldı.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, Erman Kılıç’ın, antrenman yaptığı sırada bazı kişilerce tehdit edildiğini ve konunun takipçisi olduklarını açıklamıştı. Ünsal, bazı taraftarların futbolcuya, “Burada kendine dikkat et”, “Korumasız gezme” şeklinde sözlerle tehditte bulunduklarını belirterek, “Kendisiyle görüştük ve konu hakkında bilgi aldık. Psikolojik açıdan destek olup, hukuki anlamda neler yapabileceğimizi aktardık” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
1
1
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın