Antalyalı Mürsel ile Nebraskalı Anna'nın Facebook'tan Tanışması ile Başlayan ve Kilometreleri Aşan Aşkı

1.2bPAYLAŞIM

TLC'de yayınlanan 'Evliliğe 90 Gün' programında karşımıza çıkan bir ilişki oldukça dikkat çekiyor; Antalyalı Mürsel ve Nebraskalı Anna'nın aşkı...

Facebook'ta arıcılık grubunda tanışan Mürsel ile Anna'nın aşkı kilometreleri aştı.

Antalya Kepezli olan Mürsel, Anna'nın dediğine göre Facebook'ta ilk mesajı atan kişi olmuş.

Dil engeli olmasına rağmen aralarında romantik bir ilişki başlayan ikilinin hikayesi TLC'de ekranlara geldi.

Sosyal medyada da bir hayli ilgi gördü...

İkiliyi birbirine bağlayan şey arı sevgisi. Anna 3 çocuk sahibi bir arı yetiştiricisi ve Türkçe bilmiyor. Mürsel de İngilizce bilmiyor...

Evliliğe 90 Gün'de çiftler, 90 günlük vizeleri süresince müstakbel eşleri ile ilk kez birlikte yaşamak üzere Amerika’ya gidiyor. TLC'de yayınlanan programın dikkat çeken ismi ise Türkiye'den ABD'ye Anna için giden Mürsel...

Türkiye'den Anna ile tanışmak için ABD'ye giden Mürsel ve Anna çifti, 90 günlük vize süresince evlenmeye karar veremezlerse Mürsel ülkeyi terk etmek zorunda kalacak.

Anna, arkadaşlarına ve ailesine bir Türk ile flört ettiğini söylediğinde kendisinin deli olabileceğini söylediklerini söylüyor.

Mürsel, Müslüman ve sigara ve alkol kullanmıyor. Anna ise alkol içmeyi çok seviyor. Kültür farklılıklarının sorun yaşatacağından endişe ettiğini söyleyen Anna, Mürsel'e aşık olduğunu söylüyor.

Görüntülü sohbette bir sürpriz yapan Mürsel, Anna'ya aldığı yüzüğü göstererek evlenme teklifi etmiş.

Evliliğe 90 gün programının 7. sezonunda karşımıza çıkan Anna ve Mürsel çiftinin 1. bölümü.

Anna da kabul etmiş. Mürsel Facebook'ta başlayan aşkları sonrası soluğu ABD'de alıyor ve Anna'nın çocuklarıyla tanışacak.

Evliliğe 90 gün programının 7. sezonunda karşımıza çıkan Anna ve Mürsel çiftinin 2. bölümü.

Aşk, romantizm, kaos ve bolca gözyaşı içinde Mürsel ve Anna ilişkisi nereye varacak?

Evliliğe 90 gün programının 7. sezonunda karşımıza çıkan Anna ve Mürsel çiftinin 3. bölümü.

Mürsel'in Facebook'tan Anna ile tanışıp ABD'ye uzanan hikayesine sosyal medyadan gelen yorumlar: 👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gollum

Şu adam Antalya'da oturduğu yerden Amerika'nın kapılarını açtı ama çevremde hala yurtdışına çıkamayan iyi eğitimli tanıdıklarım var :) hahahahaha Metin Hara işine bak kardeşim :)

winston-corc

Mürsel abi tipik.......li :) anladınız siz onu..Alkol yasak,evlilik dışı çocuk ayıp.ZİNA ALIRIM.. la mürsel iyi reisinden bahsetmedin oralarda

hikmet-emin-aksoy

Bu işler beni aşar ;-D

erdem-ylm

Güzel ve eğlenceli , ama işin özünde Türklerin inatçı, başkasının zevklerini düşünmeyen, yobaz, bencil,ırkçı imajına çok güzel bir reklam olarak kullanılıyor. İzleyenler bilir, Anna "ailen Türkiye'ye çağırdığında beni terkeder misin" dediğinde "Evet" yanıtını alıyor. Her fırsatta Amerikayı yeren ama hayallerinde Amerika olan (!) pizzaya bile Türk diyen, kadının kıyafetine karışan ama her müzikte kendi oynayan birisi. Bize eğlenceli geliyor ama imaj yerlerde...

garden_gnome

Çok doğru. Bu program yabancıları asagilayan irkci bir program. Sadece Turkleri degil Amerikalı olmayan herkesi kotu gösteriyor. Ama izliyorum maalesef, batağa dustum bir kere.

doc.dr.sinansagiroglu

Tesadüfe bak aq, kız arkadaşım bu davarı 2-3 saat önce twitch'de izlediği yayıncıdan gördü. Sen böyle değilsin biliyorum ama Türkler böyle mi genelde diyor bana. Zaten yurtdışında imajımız çok iyi değil Türküm dediğin zaman bazı insanların değişen tavrını iliklerine kadar hissediyorsun, bu adamın ekranlarda olması mum dikiyor imaja.

dieseocho

Haberi burada görünce araştırmak istedim. Anna’nın Instagram hesabına girerseniz aralarındaki olan bağı daha iyi anlayabilirsiniz. Anna’nın küçük oğlu ile dans ediyor. Kucağında uyumasına izin veriyor. Anna ile beraber arıcılık yapıyorlar. Ev malzemeleri alarak kurulumunu yapıyorlar. Mürsel tamamen doğal halleri ile Anna’yı güldürüyor. Kanal montaj olayında Mürseli biraz saf göstermiş. Kaldı ki show programına çıkan herkes heyecan yapabilir. Çoğu kişi tek başına yabancı ülkeye dahi çıkamazken bu adam zoru başarmış. Bilgimiz olmadan sadece fikrimiz ile yorum yapmak ata sporumuz oldu. Yadırgamadan güzel yanlarını görebilmeyi denemeliyiz bazen.

Görüş Bildir