Görüş Bildir

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Kadın Çalışanları, 8 Mart'ta İzinli Sayılacak

Haberler
> Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Kadın Çalışanları, 8 Mart'ta İzinli Sayılacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde belediyedeki kadın çalışanların bir gün idari izinli sayılacağını açıkladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’yı geliştiren ve güzelleştiren projelerini kadın çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiklerini belirterek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde pozitif ayrımcılık yaparak, kadın çalışanlara bir gün idari izin verme kararı aldıklarını açıkladı.

Başkan Böcek, memur, işçi tüm kadın çalışanlarının 8 Mart’ta izinli sayılacağını kaydetti.

Başkan Böcek, belediyenin en önemli makamlarını kadınlara emanet ettiklerini söyledi

Başkan Böcek, belediyenin en önemli makamlarını kadınlara emanet ettiklerini söyledi

Başkan Muhittin Böcek, Antalya’yı planlı, kurallı, kimlikli bir kent haline getirmek için kadını erkeği tüm Büyükşehir personelinin özveriyle gece gündüz çalıştığını söyledi. Belediyede, vatmanlıktan, itfaiye erliğine, güvenlik görevlisinden, otobüs şoförlüğüne her kademede kadınların görev aldığını belirten Böcek, belediye hizmetlerine kadın eli değdiğini dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kadınların emeğine ve fikirlerine büyük önem verdiklerini belirterek, kadına verdikleri değerin bir göstergesi olarak genel sekreterlik dahil belediyenin en önemli makamlarını kadınlara emanet ettiklerini ifade etti.

Böcek'in paylaşımı şu şekilde 📌

Böcek'in paylaşımı şu şekilde 📌
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
28
27
10
6
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Emiko

erkekler gününde de aynısını bekleriz kendisinden.

Onur

"Idari izinli sayılacak" ne demek? Isterlerse o gün işe gelip kafalarına göre çıkabilecekler mi? Işe gelip o gün izinli mi gösterilecek? O gün işe gelmek zor... Devamını Gör

Geçen gün yorumlarda Kadınlar Ülkesi diye bir kitap görmüştüm gittim aldım. Kadınlar günü şerefine okuyacağım bakalım. Tavsiye edene teşekkürler.