Anonymous, Belge ve Ses Kayıtları Paylaşacak! 'Soygun Sadece Kamu Bankalarında Değil'

 > 
3PAYLAŞIM

Uluslararası hacker grubu Anonymous, Türkiye’de banka soygunlarının sadece kamu bankalarını kapsamadığını öne sürerek belge ve ses kayıtları paylaşacağını bildirdi.

Grubun @YourAnonNews adlı Twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeleri kullanıldı:

“Duyuru: Türkiye’de banka soygunlarının sadece kamu bankalarını kapsamadığını gösteren belge ve ses kayıtlarını -eğer teknik sorunlar yaşamazsak- yakın zamanda paylaşacağız. Takipte kalın…”

Bankalarla ilgili spekülasyonlar, organize suç örgütü liderliğinden aranan Sedat Peker'in dün yayınladığı videoyla gündeme geldi. Peker, Yıldırım Demirören'in Doğan medya grubunu almak için Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon doları ödemediğini iddia etmişti. 

"Bizim Pamukören var ya, şimdi biz gazeteyi bastık, Aydın Doğan kargaşalardan korktu, verdi yerleri. 750 milyon dolara. Aslında bir tanesi o kadar para ederdi. CNN, kanal, Hürriyet, Milliyet hepsini aldık. Bu 750 milyon doları Ziraat Bankası verdi. Ziraat Bankası kimin devletin, devlet kimin sizin. Siz patronsunuz, vergi veriyorsunuz ya. Devletten 750 milyon dolar kredi aldı, hiçbirini ödemedi. Ana parayı bırak faizlerini bile ödemedi" 

Peker'in bu iddiasının ardından sosyal medya karışmıştı 👇

Sedat Peker'in İddialarının Ardından Demirören ve Ziraat Bankası Sosyal Medyada Topa Tutuldu - onedio.com
Sedat Peker'in İddialarının Ardından Demirören ve Ziraat Bankası Sosyal Medyada Topa Tutuldu - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir