Annelikleri Olabilecek En Saçma Nedenle Sorgulanırken Kötü Yorumların Hedefinde Kalan Dünyaca Ünlü Kadınlar

2PAYLAŞIM

Artık kimsenin hayatına karışmasanız mı?

1. Mila Kunis açık alanda bebeğini emzirdiği için takipçilerinin kötü yorumlarına maruz kalmıştı.

Kunis ise aldığı yorumlar karşısında şaşırdığını dile getiriyor: "Örtü taşımadığım zamanlar olabiliyor, bu yüzden bir restoranda, parkta ya da uçakta bebeğimi emzirdim. Bunu neden halka açık bir şekilde yaptım çünkü bebeğimi beslemek zorundayım."

2. Birkaç ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski bebeğini tutuş şekli nedeni ile oldukça eleştirildi.

Emrata bu konu ile ilgili çok fazla konuşmak istemediğini fakat bir anne olduğunu ve bebeğini herkesten çok düşündüğünü dile getirmişti.

3. Megan Fox oğullarının elbise giyip, saçlarını uzatmalarına izin verdiği için bir süre tepki çekmişti.

"Çocuklarıma ne giymek isterlerse izin veriyorum. Onlara ne giyeceklerini öğretmek benim işim değil. Bir çocuğu ya da annesini bu şekilde eleştirmek yasal değil diye biliyorum."

4. Kelly Clarkson'a bir takipçisi kariyeri nedeniyle evliliğinin yürümeyeceğini ve iyi bir anne olmadığını söylemişti.

Kelly ise bu takipçisine hiçbir zaman onların istedikleri gibi bir kadın olmayacağını, çocukları ve evliliği için elinden geleni yaptığını söylemişti.

5. Cardi B bir anne olarak 'WAP' şarkısını çıkarttığı için eleştirilmişti.

Daha sonrasında ise kızına şarkıyı dinlemesi için izin vermediği için 'ikiyüzlülük'le suçlanmıştı. Cardi B bunun üzerine Twitter hesabından şöyle bir açıklama yaptı: "Bunu bırakın artık! Ben çocuklar için değil, yetişkinler için müzik yapıyorum. Ebeveynler çocuklarının izleyip, dinlediği şeylerden sorumludur. Ben seksi bir insan olabilirim ama çocuğumun yanında değilim."

6. Jenna Dewan bir anne olarak bikinili pozlar verdiği için takipçileri tarafından kötü yorumlara maruz kalmıştı.

Bu durumun üzerine ise şöyle bir açıklama yapmıştı: "Görünen o ki anne olduğunuz zaman seksüalitenizi kapıda bırakmanız gerekiyor. Asla anlamıyorum. Anne olmaktan daha seksi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Birine hayat veriyorsunuz, bu her şey. Ve çocuğunuz var diye kim olduğunuzu değiştirmenize gerek olmadığını düşünüyorum."

7. Shay Mitchell bebeğini emzirdiği fotoğrafını paylaştığı için Instagram'da epey eleştirilmişti.

Bir takipçisi 'Bebeğine bakmıyor, bebeği ile bağı yok.' yorumunu yapmıştı. Shay ise buna cevap olarak "Kitabın sahip olduğumuz o harika anı yakalamak yerine bebeğimi beslerken göz teması kurmak zorunda olduğumu anlatan kısmını kaçırmışım. Lütfen sizin ebeveynlik el kitabınızı nereden indirebileceğimi söyleyin."

8. Kim Kardashian Instagram hesabında paylaştığı çıplak fotoğraflar nedeniyle takipçilerinin gazabına uğramıştı.

"Siz istediğiniz kişi olabilirsiniz, bırakın ben de olayım. Ben bir anneyim, eşim, kız kardeşim, annemin kızıyım, ve girişimciyim. Aynı zamanda seksi de olabilirim."

9. Halle Berry sosyal medyada çocuğunun yüzünü paylaşmadığı için ondan utanmakla suçlanmıştı.

Kendisine bu yorumları yapan takipçilerine ise "Bunu birkaç kez söylediğinizi fark ettim, bu yüzden açık olacağım çocuklarımdan utanmıyorum. Onları hesabımda paylaşıyorum çünkü hayatımın en büyük kısımları ama aynı zamanda sadece çocuk olduklarını düşündüğüm için kimliklerinin gizli kalmasını istiyorum ve bunun için çok uğraşıyorum." cevabını vermişti.

10. Hilary Duff oğlunu dudağından öptüğü için eleştirilmişti.

"4 yaşındaki oğlumu dudağından öpmemin uygun olmadığını düşünen kim varsa, sapkın akıllarınızı da alıp beni engelleyin."

11. Pink sırf çocuklarının bahçede oynamasına izin verdiği için anneliği sorgulanmıştı.

"Çocuğumun suyun altında koşarken çekilmiş bir fotoğrafı, filtre bile uygulamadım. Bu ne su israfı? Hem de kasksız? Umarım güneş kremi sürmüştür. Eğer düşerse bu hayatının travması olabilir. Annesi yanında bile değil...." diyerek kendisini eleştiren kişilere cevabını vermişti.

12. Khloé Kardashian True'ya hamile olduğu dönemlerde karnını çok fazla koruduğu için eleştirilmişti.

Bunun üzerine şöyle bir tweet atmıştı: "İnsanlar karnım hakkında oldukça ön yargılı. Ben karnımı tutmayı seçtim çünkü o benim. Bu kısa anı yıllardır bekliyorum. Hayatımın bu kısmının tadını çıkartmak için sadece birkaç ayım var, bu yüzden karnıma istediğim kadar dokunacağım ve seveceğim. Annen seni seviyor bebeğim!"

13. Artistik jimnastikçi Shawn Johnson East kızı ile bir video paylaşmıştı, fakat Instagram'daki diğer annelerin gazabına uğradı.

"Tüm anneler elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Eğer bir tavsiyeniz varsa bunu kibar bir şekilde söyleyin. Gerçekçi olalım, hiçbirimiz ne yaptığımızı bilmiyoruz."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
joliie

Hepsine okey de dudaktan öpmek doğru değil zaten.Çocuğun mahremiyet kavramını öğrenmesi açısından olmaması gerekiyor.Yorumlarını sapıkça nedenlere dayandıranlara zaten ne desen boş.

hocilatte55

Ya bakın bazı şeyleri yanlış yönlendiriyorsunuz. Tabi ki insanlar istediklerini giyer, yönelimleri farklı olabilir vs ama küçük yaştaki çocukları aileleri nasıl yönlendirirse öyle büyürler. Yani senin çocuğun ileride cinsiyet değiştirmek isterse bu büyük ihtimalle onun kendi tercihi değil senin yönlendirmelerinden etkilenerek verdiği bir karar olacaktır.

f.-e.

Öyle değil. Birazcık bilimsel makale falan okuyun. Her konuda olduğu gibi eşcinsellik konusunda da "genler" baş roldedir. Eşcinselliğe yatkınlığı olanların beyin yapısında bir farklılık olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Bu farklılığı taşıyan bir erkek, eğer kadın gibi hissediyorsa, ne kadar zorlarsanız zorlayın, erkek gibi de yetiştirseniz asla erkek gibi olamayacaktır. Beyin kimyası farklı çalışıyordur çünkü. Bu bir hastalık değil, iyileştirilemez, tedavi edilemez. Ama fizyolojik olduğunu kabul etmek gerek. Çocukken bebeklerle oynamak yerine top oynayan, kız-erkek fark etmeksizin dövüşen, ailesi ne kadar uğraşsa da kız gibi giyinemeyen/davranamayan, resmen maço bir kız arkadaşım vardı. Hep böyleydi 3 yaşından 13 yaşına kadar... .Yetişkinliğimizde Facebook'ta gördüm ki heteroseksüel değil. Bunu değiştiremezsiniz. Kanı öyle akıyor deyim yerindeyse.

hocilatte55

Benim bir çok gördüğüm tanıdığım kişi var. İzlediği filmlerden, dizilerden etkilenip havalı sanıyor böyle şeyleri. Geçen başka bir içerikte iki tane ikiz kız sevgili olduklarını söylemişti. Ben onu kastettim. Genlerin nasıl işlediğini biliyorum ama bu yönlendirmeyle de alakalı

f.-e.

Ergenlik hevesi ayrı bir şey. Onların zaten hayatı bir homoseksüel gibi geçmeyecektir merak etmeyin. Bir süre sonra kişiliği oturacak ve ne olduğunu veya olmadığını anlayacaktır. Kız kıza sevişerek veya öpüşerek cinselliği tanıyan insanlar da gördüm yıllar önce. Ama hiçbiri de homoseksüel değildi, şimdi evli barklılar. Yönlendirmeyle alakalı olmadığına %100 emin olabilirsiniz. Bilimsel kanıtlara dayanarak konuşuyorum. Aksini iddia etmek cahilliktir.

hocilatte55

Anladım teşekkür ederim

Görüş Bildir