Görüş Bildir
Haberler
Angry Birds 2, Üç Günde 10 Milyon Kez İndirildi

Angry Birds 2, Üç Günde 10 Milyon Kez İndirildi

Onedio Medya
04.08.2015 - 10:09

Uzun yıllardır ara sürümleri yayınlansa da bir türlü tam anlamıyla yeni oyununu göremediğimiz Angry Birds, geçtiğimiz günlerde ikinci sürümüyle resmen karşımıza çıktı. İlk gün 1 milyon satış rakamına ulaştığı açıklanan oyun, görünüşe göre aslında bu rakamların çok daha üzerine çıkmış.

Rovio’nun gönderdiği tweet’e göre Angry Birds 2 yalnızca 3 gün içerisinde 10 milyon indirme sayısını çoktan geride bıraktı. Yıllardır piyasada olan ve birden çok versiyonuyla artık doyuma ulaştığı düşünülen oyunun bu rakama ulaşması gerçekten de oldukça etkileyici. Öte yandan oyunun temel versiyonunun ücretli olması ve yeni sürümün ücretsiz olarak sunulmasının da indirme sayılarının artmasında önemli bir paya sahip olduğu da gerçek. Şimdilik yalnızca iOS ve Android platformunda indirmeye sunulan oyunun diğer platformlara gelmesiyle birlikte daha yüksek rakamlara ulaşması bekleniyor.

Angry Birds 2; derinlik sağlayan yeni grafikleri, farklı güçlere sahip kuşları, eğlenceli animasyonları ve birbirinden ilginç bölümleriyle oyuncuları yine saatlerce telefonunun başında tutuyor. Ana yapı olarak önceki oyunlardan çok farkı olmasa da ihtiyaç duyulan alanlarda yapılan geliştirmeler oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirdiğini söylemek mümkün. 

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Nedim Karaca

;( telefonumu kırıldı tamirde be abi ben indiremedim :D :D