Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aman Dikkat! Bebeğinin Ağzı Bir Şarj Cihazının Ucundan Yanınca Herkesi Uyaran Anne

-

Çocuğunun erişebileceği bir noktada bıraktığı şarjör çocuğunun ağzını yakınca bu olayı herkesle paylaşmaya karar verdi bir anne. Olayı sizler için BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/kristatorres/on...

Kentuckyli bir anne, bebeğinin ağzı bir telefon şarjı yüzünden yanınca Facebook'ta insanları uyarmak için bir gönderi paylaştı.

Courtney Davis, 300 binden fazla paylaşılan viral gönderisinde bebeğinin yan taraftan yanan ağzının fotoğraflarını gösterdi.

Bu fotoğraf yaşandığı gün içinde çekildi.

Gönderisine göre doktorlar bunun elektrik yanığı olduğunu onayladı ancak o bölgeyi diliyle yalayabildiği için üzerine bir şey koyamadılar.

Bu fotoğraf olayın yaşandığı gece çekildi.

Bu fotoğrafta ise olayın ertesi günü bebeğin ağzını görüyorsunuz.

Neyse ki Davis kızının yanığı hissetmediğini ve onu rahatsız ediyormuş gibi davranmadığını belirtti.

4. gün

Davis bu gönderiyi diğer annelere çocukları etraftayken şarjörleri ortada bırakmamaları gerektiğini göstermek için paylaştı.

6. gün

Gönderide tam olarak şunlar yazıyor:

"Bu gönderiyi paylaşmayacaktım ancak yakınlarda bir anne grup konuşmasında paylaşınca ebeveynlerin çocukları etraftayken şarjörleri dışarıda bırakmanın tehlikeleri konusunda iki defa düşünmediklerini fark ettim. 28 Eylül'de, 19 aylık kızım telefon şarjörümü ağzına soktu. Doktora gittik ve elektrik yanması olduğunu onayladı. O bölgeyi yalayabildiği için de üzerine bir şey koyamayacaklarını söyledi. Başka bir zaman şarjörüm onun ulaşabileceğini noktada prize takılı olmazdı ancak o gün yaşanan bir sürü şey yüzünden yerini değiştirmeye vaktim olmadı. Yanması yalnızca birkaç saniye sürdü. O ana kadar hiç ağzına sokmaya çalışmamıştı hatta hiç oynamamıştı bile aletle. Yerinden kaldırılmadığı tek gün ağzına soktu ve ciddi bir yanık oluştu. Neyse ki hissetmiyor, onu rahatsız ediyormuş gibi davranmıyor."

Lütfen ebeveynler, siz de dikkat edin... 😔

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
schrodingerr

abi bunu troll haber zannettim ya siz manyak mısınız tabikide cocukların ulaşamayacağı yer olacak cahil cüheyla!! zannetmeyin yurtdışındakiler hepsi süper zeka böyle insanlar çok var çoğu cocuğuna aşılarını yaptırtmıyor zararlıymış diye. o transistörler akım korumalı yani akım gecikmeli gider içinde kısacık bir sure de olsa tutar akımı öyle yollar işler cıkartında toprak bir zemine değmediği için akım içinde kalmış biraz cocuk agzına sokuncada minnak dudagını çarpmış yakmış hatta buyuk ihtimal dudagı iyileşse bile hayatı boyunca o iz kalacak nasıl annelik bu

Gizli Kullanıcı

Tedavi olması gerek, dudağı yok olmuş resmen. Yanak içine doğru ilerler o. Çok kötü olmuş. 😥

bayan-sinir

İnsan o kabloları çocuğun erişemeyeceği yerlere kaldırır. Bunu akıl edemediği için zavallı cocuk o halde. Dikkatsiz insanlar anne-baba olmasın . Olan bu yavrucaklara oluyor. Nasıl da canı yanıyor kim bilir...

zulal-bayoglu1

offff mahvettin çocuğu

hipergrafi

Bana kötüleşiyor gibi geldi. Hissetmemesi de iyi habermi kotü habermi düşünmek lazım!

Görüş Bildir