Görüş Bildir
Haberler
‘Allah'tan Bunlar Türkiye'den Kaçarken Yasa İstemiyorlar’

‘Allah'tan Bunlar Türkiye'den Kaçarken Yasa İstemiyorlar’

Onedio Medya
11.08.2015 - 12:23

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 'Yargı yetkisini milletten değil başka mahfillerden alanlar, hukuktan böyle kaçarlar. Allah'tan bunlar Türkiye'den kaçarken yasa istemiyorlar' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Meslekten ihraç edilen eski savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara ve Mehmet Yüzgeç hakkında yakalama kararı çıkarılmış, Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın pazar gece yarısından sonra Artvin Sarp sınır kapısından Gürcistan'a geçiş yaptığı ve konu hakkında Gürcistan polisine bilgi verildiği öğrenilmişti.

Twitter hesabından açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, şunları söyledi:

'Kandil, 'Orduyla değil AK Parti'yle savaştığını' söylemiş. Zaten HDP de AK Parti'yle mücadelede gücünü buradan (PKK'nın baskı ve şiddetinden) aldı. Sırtını Kandil'e dayayanlar Kandil'in kanlı katliamlarına ses çıkaramazlar. Unutmasınlar ki her zaman sırtını millete dayayanlar galip gelir. PKK-Paralel şer ittifakı terörle mücadeleden çok rahatsız. Bu yüzden ikisiyle eşzamanlı mücadele etmek, netice almak için büyük önem taşıyor. Yargı yetkisini milletten değil başka mahfillerden alanlar, hukuktan böyle kaçarlar. Allah'tan bunlar Türkiye'den kaçarken yasa istemiyorlar' açıklamasında bulundu.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0