Görüş Bildir
Haberler
ALES Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı: ALES/3 Sınav Giriş Yeri Sorgulama Ekranı…

ALES Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı: ALES/3 Sınav Giriş Yeri Sorgulama Ekranı…

ÖSYM, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek ALES sınav giriş belgesini erişime açtı. Sınav başvurusunu yapan adaylar, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleriyle ALES sınav giriş yerlerini öğrenebilecek. İşte ÖSYM tarafından duyurulan ALES sınav giriş belgesi ve sınav giriş yerleri…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Lisansüstü eğitim düşünen adayların yakından takip etti ALES sınavı ile ilgili beklenen açıklama yapıldı. Yılda üç kez düzenlenen ALES’in son sınavı, 21 Kasım’da yapılacak. İşte ÖSYM’nin yaptığı ALES duyurusu…

ALES Sınav Giriş Belgesi Açıklandı

ALES Sınav Giriş Belgesi Açıklandı

ÖSYM, ALES için şu duyuruda bulundu

21 Kasım 2021 tarihinde uygulanacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2021-ALES/3) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 11 Kasım 2021 tarihinde saat 14.15'ten itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

21 Kasım 2021 tarihinde uygulanacak olan 2021-ALES/3 için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.

ALES Sınav Giriş Belgesi Alma Ekranı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın