Aldatıldığını Olabilecek En Kötü Şekilde Öğrenen 12 Talihsiz İnsan

639PAYLAŞIM

Sadakat zor iş. Ömrünü sevdiğin kişiye adamak, ondan başkasını gözünün görmemesi. Hayatınız boyunca bu sözü tutmak ve eşlik görevinizi yerine getirmek çok küçümsenen bir iş. 

Öyle olsa gerek ki her gün yeni bir aldatma skandalıyla karşılaşıyoruz zaten. Bu kadar kolay mı o işler yaa diyenleriniz olabilir. Cevap: Gerçekten evet o kadar kolaymış. Instagram'dan göstere göstere ultrason paylaşmak nedir ya?

BuzzFeed'in okurlarına sorduğu "Aldatıldığınızı Nasıl Öğrendiniz?" sorusuna gelen yanıtlar gerçekten Esra Erol'un 7 sülalesine yetecek malzeme çıkarır. Puuu reziller.

Kaynak: https://pizzabottle.com/102128-people-ar...

1. Çocuğun iPad'inde bir de!

"5 yaşındaki kızımızın iPad'ini kurcalarken başka bir kadına ait pek çok çıplak fotoğraf, ekran görüntüsü ve uygunsuz yazışmalar buldum. Kocama bunu söylediğimde de psikolojik sorunlu olan benmişim gibi davrandı."

2. Hemen eve atmış yuh hayvan!

"Eski kocamla kavga ettikten sonra bir geceyi annemin evinde geçirdim. Eve döndüğümde garajda yabancı bir araba, kapı eşiğinde erkek ayakkabıları buldum. 

Bir hışımda yatak odamıza çıktım ve eşimin beni başka bir erkek ile aldattığını gördüm. Kocamın erkek arkadaşını sokak boyunca kovaladım. 1 hafta içinde her şeyi bitirip taşındım."

3. Instagram takipçi listesinden çıkan yangın!

"Instagram'da onu takip ettiğimi unutmuş olmalı. Başka bir kadından olan bebeğinin ilk ultrason fotoğrafını paylaştı!"

4. DMler önemli

"Beraber katıldığımız düğündeki nedimelerden biri bana düğünden 1 ay sonra mesaj isteği atıp, kocama dikkat etmem gerektiğini, kendisine ilişki teklif ettiğini fakat reddettiğini söyledi. 

Kocamla konuştuğumda haa öyle mi, bak bak gibi şeylerle geçiştirdi. Sonrasında başka bir kadın daha beni ekleyip benzer şeyleri yazınca araştırdım ve öğrendim ki 4 farklı kadınla birlikteymiş."

5. Sarhoşken gelen telefon.

"Eşim eve zil zurna sarhoş gelip hemen yatağa girdi. Telefonu çalınca ben cevap verdim, karşıdaki kadın şok oldu. Ona ayrıldığımızı söylemiş ve beni onunla uzunca süredir aldatıyormuş. Ha bir de, doğum yapmama 2 hafta kala bunu öğrendim..."

6. Anne bak ne yaptım. İyi b*k yedin oğlum...

"Bir gün evde yüksek sesle telefonda ANNESİ ile konuşurken duydum. Annesine nasıl beni aldattığını anlatıyordu!"

7. Evliliği kurtaracağına yıkmış!

"Kanser tedavisi görürken kemoterapiden erken çıktığım bir gün evde eşimi evlilik danışmanımız ile birlikte yakaladım. Üstüne üstük kadın benim en sevdiğim ayakkabılarımı giyiyordu. 

Kanserimin sebebi de ortaya çıktı ki kocamdan geçen HPV'ymiş. 10 yıldır beni pek çok farklı kadınla aldatıyormuş."

8. Bi dakika şimdi kim kiminle?

"Beni aldattığı kız kendi itiraf etti. Daha da kötü olan şey, bu itirafın benim onu başka biriyle yakaladıktan sonra gelmesiydi. Yani pek çok ilişkisi vardı."

9. Eve gelemedim çünkü...

"Bir hafta sonu arkadaşlarıyla içmeye gitmişti. Uzunca süre ona ulaşamadım ve bana en sonunda eve gelmek için beklemek zorunda kaldığını, aldattığı adamın boynundaki izlerinin geçmesini beklediğini itiraf etti."

10. Kaç kişi var bu ilişkide be yuh?!

"Bir arkadaşımın doğum günü için evine partiye gittik. Gece yattığımızda telefonuna "Aşkım" kayıtlı numaradan beni aldattığını biliyorum yazan bir mesaj geldi. 

Numarayı aradım ve öğrendim ki beni aldattığı kadını da başka biriyle aldatıyormuş. Hepsini de tatlı tatlı isimlerle telefonuna kaydetmiş."

11. Çöpteki benim değilse kimin?

"Çöpü çıkarırken kanlanmış bir pet buldum. İğrenç olan şey beni aldatmış olmasından çok adet günündeki bir kadınla bunu yapmış olmasıydı."

12. Ortamlarda benim param dersin

"Yeni taşındığı yerde iş bulana kadar erkek arkadaşıma parasal yardımda bulunuyordum. Ortak banka hesabımız vardı, bir süre ayrı yaşayacaktık. Bir sabah bankamdan gelen mesajla uyandım. 

Kişisel hesabımdan 120 dolar harcanmıştı. Instagram'da takip etmeye başladığı kızdan şüphelenmiştim. Profiline gittim ve kredi kartımın kullanıldığı restorandan story attığını gördüm. 

Erkek arkadaşımı aradım, bana çok canının sıkıldığını ve o restorana gidip kendine ziyafet çektiğini söyledi. Bir de buna mı inanacaktım? Bari kendi paranı kazanıp aldatsaydın!"

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cokdasey

#2 saçma değil mi kadın kapının önünde erkek ayakkabısı gördü diye niye hışımla yukarı çıkıyor anlamadım? Erkek erkeğe sonuçta yada kadın kocasının tercihlerini mi biliyordu?

alone-samurai

Allahım sen koru böyle şerefsizlerden amin

alp-yasar2

yapacaginiz ceviri editorlugune sokayim, dusuk anlamsiz feminazi cumleler

Gizli Kullanıcı

(Klavyem,bozuldu,boşluk,bırakamıyorum,ama,yazmasam,da,olmaz,kusura,bakmayın)#7berbat!Kadını,aldatmasını,bırak,Kanser,hastalığına,yakalanmasının,sebebi.Hayatını,karartmış.Şerefsiz!!

Gizli Kullanıcı

Rezillik diz boyu .

Görüş Bildir