Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aldatılanlar Buraya: Yapılan Bir Ankete Göre Erkeklerin Yarısı Başka Biriyle Öpüşmeyi Aldatmak Olarak Değerlendirmiyor!

834PAYLAŞIM

BBC Radyo, yaptığı bir programda ilişkiler ve seks konusunu masaya yatırdı ve 2,000 kişinin katıldığı bir anket yaptı. Anketin sonuçlarını merek edenleri detaylara alalım.

Kaynak: https://www.express.co.uk/life-style/lif...

BBC Radio 5 Live ve BBC Sounds, kadın ve erkeklere hangi eylemleri 'aldatma' olarak gördüklerini sordu.

2,000 yetişkin insanın katıldığı anketin sonuçları sizi biraz şaşırtacak. Erkeklerin %51'i başka biriyle öpüşmenin aldatmaktan sayılmadığını düşünüyor! Konu sanal sekse geldiğinde ise yine erkeklerin %50'si sevgilisini aldattığını düşünmüyor.

Kadınlar ise %73 oranında başka biriyle öpüşmeyi aldatmak olarak değerlendiriyor.

Ayrıca kadınlar %75 oranında sanal seksi aldatmaktan sayıyorlar. Hatta kadınların %40'ı, arkadaş bulma uygulamalarında dolaşmayı bile aldatmak olarak değerlendiriyor.

Başka biriyle birlikte olmak %91 oranında aldatmak olarak değerlendiriliyor, geri kalan %9 ise bunun bir sorun olmadığını söylüyor.

Ankete katılan insanların %52'si cinsel hayatından memnun olduğunu ve nasıl bir cinsel birliktelik istediklerini rahatça konuşabildiklerini söylüyor.

"Partnerinizin politik görüşünün sizden farklı olması cinsel anlamda birlikte olmanıza engel mi?" sorusuna %41 oranında evet cevabı geldi.

"Cinsel birlikteliği engelleyen en büyük sorun nedir?" sorusuna ise katılımcıların %45'i stres dedi.

"İngiltere'de bu konular rahatlıkla konuşulamıyor."

Programı sunan Anna Foster, "İngiltere'de bu konular rahatlıkla konuşulamıyor. Biz de konusu seks olan bir muhabbet yapmak istedik ve dinleyicilerimizi muhabbetin merkezine aldık. İlerleyen zamanlarda da cinsel sağlık, ilişkiler, seks ve toplum konusunda yayınlar yapacağız ve bu sohbetlerimiz için sürpriz konuklarımız olacak" dedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mr-opposition

Ona bakarsan kadınlar da yedekte bekletmeyi veya ilgi açlığını başka erkeklerle gidermeyi aldatma olarak görmüyorlar. Azıcık güzelliği olan bir kadının yedek kadrosunda 5-10 tane erkek var. Küçücük bir tartışma yaşasa, soluğu bunların yanında alıyor. Sonra "phen erkeklerle çok ii anlaşıorum" oluyor. Erkekler de seninle çok iyi anlaşıyordur eminim...

mr-opposition

Buradan tüm Meriç'lere selamlar...

pembe_pati

Yahu yurt dışında yapılan anket bizi bağlamaz editör basbaya aldatmaktır.

kemal-duruk

Opusmek de aldatmaktir,bir baska karsi cinse,sevdigin kisiyi umursamayacak ya da anlık bile olsa aklindan cikaracak kadar bakmak bile aldatmaktir...bu tartisilamaz bile!

kare-as

Öpüşmek aldatmak değildir, tabi neyi öptüğüne bağlı olarak. Aldatmak kılıçla girişmek de değildir, nereye sapladığına bağlı. Erkek aldatırsa zampara, kadın aldatırsa o....u bu da ahlaktaki çöküntüye direk bağlı.

layd

erkeklerin geneli aynı değil öpüşme, sabahlasa bile " offf karıcığım 1 gecelikti yarın görsem tanımam bu kadar büyütme" diyecek kadar pişkinler..:((

Görüş Bildir