Aldatan Sevgililerine Ders Vermek İçin Birbirinden Yaratıcı Şekillerde İntikam Alan 14 Kişi

72PAYLAŞIM

Şeytanın aklına gelmez! 😳

Kaynak: https://www.metaspoon.com/wd1-cheating-p...

Aldatılmanın acısını çoğu insan yaşamıştır ve herkes farklı tepkiler verebilir...

Bu insanlar bu acıya nasıl karşılık vermişler, gelin görelim.👇

1. "Üç yıldır bir kadınla beraberdim ve aşktan gözüm kör olmuştu. İlk yıl masal gibi geçtikten sonra ikinci yıl tam tersi bir şekilde felaketti. Üstüne beni aldattığından da şüphelenmeye başladım..."

"Fakat nasıl ayrılacağımı bilemiyordum. Üçüncü yıl maalesef görme engelli oldu ve o durumdayken ayrılmam mümkün değildi. Her zor anında yanında oldum. Görme engelliler okuluna kabul edilmesi için her şeyi yaptım ve orada ilk dönemi boyunca beni 4 kişiyle aldattığını oda arkadaşından öğrendim. Sonrasında görme engelli olmadan önce de aldattığını itiraf etti. Ayrıldığımız gün gelip tüm eşyalarını almasını söyledim ve telefonundan herkese "Ben sevgilimi aldatıyorum" yazan mesajlar yolladım. Tişörtlerine "Ben sevgilimi aldatıyorum" yazdım ve o tişörtleri giydiğini duydum! Yaşadıklarım benim için gerçekten yıkıcıydı ama günün sonunda aldattığını herkese duyurmuş olmak çok tatmin edici!"

2. "Aslında pek çok kadınla beraber oluyordum fakat hiçbir zaman hiçbirine onları sevdiğimi ya da onlarla evleneceğimi söylemedim. Sonra eskiden model olan bir kadınla tanıştım..."

"Ve ilk defa ona ciddi hisler beslediğimi söyledim. Ailevi bir durum için memleketine gitmesi gerekene kadar her şey çok güzeldi. Onu aradığımda telefonu bir erkek açtı ve arkadan duş sesi geliyordu. Birkaç dakika sonra ise sevgilimin sesini duydum. Elbette üzüldüm fakat bir hafta geçmeden 35 yıldır eşim olan kişiyle tanıştım! Bir süre sonra eski sevgilim tekrar ortaya çıkıp çok pişman olduğunu ve beni tekrar kazanmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Sadece gülümsedim ve eşimle tanışmama vesile olduğu için teşekkür ettim..."

3. "İyi olduğuna inandığım bir adamla nişanlandım. Tam bir aşağılık olduğunu öğrendiğimizde ise kardeşimin aklına harika bir fikir geldi..."

"Sevgilim palyaçolardan inanılmaz derecede korkuyordu. Kardeşim onlarca palyaço resmi bastırdı ve evinin tuvaletine, buzdolabına, bilgisayarına, çekmecelerine ve aklınıza gelebilecek her köşesine büyüklü küçüklü resimleri yerleştirdik. Aylar sonra bulacağı, sık gitmediği noktalara bile koyduk. Mutfak masasına da 'Her şeyi biliyorum. Bitti.' yazan bir not bıraktım. Nişan yüzüğümü sattım ve parasıyla kardeşimle bunu kutlamak için güzel bir yemek yedik!"

4. "Eşime ekstra para alacağı bir iş fırsatı gelmişti. Bir süre evde olmayacaktı ve tek dezavantajı buydu gözümde. Meğer geziyi ayarlayan profesörle birlikteymiş..."

"Mesajlarını yakaladım ve ilk etapta ne yapacağımı bilemeyecek kadar kırgındım; bu yüzden olayı idrak etmek için bir süre bekledim. Sonra evdeki masaj yağımıza kaşındıran bir zehir ekledim, onun telefonunda profesörle kendi numaramı değiştirdim ve profesör olarak cinsel yolla bulaşan bir hastalığım olduğunu söylediğim bir mesaj attım. Eşim kampüse profesörle tartışmaya gittiğinde bilgisayarındaki doktora tezini sildim. Bu sırada eşim tüm öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin yanında profesöre hastalık bulaştırdığı için bağırmış! Tabii okuldan atıldı ve boşandık. Şimdilerde ise bir lisede öğretmenlik yapıyor."

5. "Bir süre beraber olduktan sonra beni aldattığı kişi ortaya çıktı, ve sonrasında onunla yoluna devam etmek istedi. Bir süre geçtikten sonra bana geri dönüp yalvardı..."

"Beni sevdiğine inandırmaya çalıştı. Ben de şans verdim fakat onu test etmek için sahte bir profil açtım ve rastgele bulduğum yakışıklı erkek fotoğraflarıyla doldurdum. Gayet inandırıcı bir profil oldu. Oradan konuşmaya başladık ve bir buluşma ayarladık. Bu yakışıklı profil onu okuldan arabasıyla alacaktı. Okulun yanından geçen otobüsler de bir saatten sonra bitiyordu. Sahte profil elbette geç kaldı; nerede kaldığına dair onlarca mesaj geliyordu. Otobüsü kaçırdıktan sonra gerçek kimliğimi açıkladım. Şok oldu ve 3 saat boyunca yürümek zorunda kaldı! Sonrasında bu yürüyüşün hayatındaki en utanç dolu 3 saat olduğunu söyledi..."

6. "Harika giden ilişkimizde bir noktada anlaşmazlıklar başladı ve ayrıldık. Tekrar bir araya gelmek için işleri düzeltmeye çalışıyorduk fakat bir gün okuldan arkadaşıyla mesajlaşmalarını buldum..."

"Okurken hüngür hüngür ağladım ve ne yaptığımı fark ettiğinde telefonunu kurcaladığım için bana bağırmaya başladı! Tüm çevremize de o gece ona cinsel istismarda bulunduğumu söyledi ve işimden attırmakla tehdit etti. İşimden olmamak için aylarca hiçbir şey yapmadım. Sonrasında bana döndü ve beni ne kadar özlediğini, insanları nasıl kandırdığını ve bunun için çok üzgün olduğunu söylediği mesajlar attı. Tüm bu mesajların ekran fotoğraflarını alarak tüm çevresine; ailesine, arkadaşlarına yolladım..."

7. "Eski sevgilimle bir Asya gezisinde tanıştım. Kanada'ya döndükten sonra da internet üzerinden konuşmaya devam ettik..."

Malezya'da yaşıyordu ve beni görmeye Kanada'ya gelmek istediğini söylüyordu. Fakat bunun için bazı belgeler sunmak gerekiyordu. Bir şekilde hallettik ve aylarca benim yanımda bedava yaşadı. Bir noktada garip davranmaya başladığında bilgisayarına girdim ve beni aylardır başkasıyla aldattığını öğrendim. Kanada'ya yerleşebilmek için beni kullanmış ve umurunda bile değilmişim!"

8. "Küsmeli barışmalı uzun yıllar süren bir ilişkimiz vardı. Sonra bir adamla görüştüğünü öğrendim..."

"Ama bir daha görüşmeyeceğine söz verdiğinde inanmak istedim ve ilişkimize devam ettik. Evlendik ve bir çocuğumuz oldu. Yine bir gün mesajlaşmalarını yakaladım ve gayet rahat bir şekilde yalan söylemeye devam etti. Sonrasında öğrendim ki 7 yıldır düzenli ilişkileri varmış ve bu adamdan cinsel yolla bulaşan hastalık bile kapmış ve bana söylememiş..."

9. "Bir arkadaş grubumuz vardı ve en yakın arkadaşlarımdan biriydi. Aramızda bir şeyler olmaya başladı ve her şey harika gidiyordu..."

"Daha sonra kendine başka bir arkadaş grubu edindi ve onlara göre kendi karakterini değiştirmeye başladı. Bir gece evde erkek arkadaşımı başka bir adamla beraber yakaladım ama gördüğümü görmedi. Duvarlar o kadar inceydi ki seslerini de gayet rahat duyabiliyordum. Sabaha karşı yanıma geldi ve uyuyup uyumadığımı sordu. Yola çıkacaktı ve çıkmadan önce benden çay istedi. Yüzsüzce çay istemesi iyice sinirlenmeme sebep olmuştu. Çayı koyarken aklımdan türlü türlü şeyler geçti ve çayına müshil koydum. 1 saat çayı bitirmesini bekledim ve sonra bir sesli mesajla ayrıldım. Yolda çok kötü şeyler yaşanmış... Hala gülüyorum!"

10. "Erkek arkadaşımın abisinin evine taşınmak zorunda kaldık ve aynı evin içinde abisi beni tahrik ediyordu..."

Erkek arkadaşımla bu konuda tartıştıkları bile olmuştu fakat tabii ki erkek arkadaşımı çok seviyordum. Bir noktada erkek arkadaşım her şeyi mahvetti, büyük bir hata yaptı ve intikam almak için ne yapmam gerektiğini biliyordum. Evet, abisiyle birlikte oldum..."

11. "Bir şeylerin değişmeye başladığını fark ettiğimde üstüne giderek onu itiraf etmeye zorladım..."

"Güya bana söyleyecekmiş ama ne zaman olduğunu bilmiyormuş. Ailesiyle yakındım ve ailesini bana karşı doldurdu, iftiralar attı. Ben de ailesinden bende adresi olan herkese her şeyi tek tek açıkladığım mektuplar yolladım. Üstelik sadece ailesine değil, hocalarına, çalıştığı okulun müdürüne... Aklınıza gelebilecek tüm çevresine! Sonunda işten atıldı ve dinine çok bağlı olan ailesi böyle bir şeyi kabul etmeyeceklerini söyleyerek onu reddettiler."

12. "İşim dolayısıyla bir süre evden uzaktaydım ve bu sürede beni aldattığını öğrendim..."

"Bir gün eve aniden gittim ve kanepede uygunsuz bir şekilde onları yakaladım. Adam camdan kaçarken eski eşim eline bıçak aldı ve kolumdan yaralandım. Polisler çoktan gelmişti ve ben suçlu durumundaydım. Suçlamalar bitince boşandık ve 3 gün sonra beni aldattığı adamla evlendiğini öğrendim. Uzun bir süre bekledikten sonra bir gün bana geldiğinde türlü oyunlar oynayarak onunla beraber oldum. Bana evliliğinin ne kadar kötü gittiğini ve beni çok özlediğini anlatıyordu. Her şey bittikten sonra çekmecenin üzerinde duran telefonu ona göstererek gülümsedim! Evet, çaktırmadan kocasını aramıştım ve kocası her şeyi duymuştu. Sonrasında elbette kocası onu boşadı. İntikamım harika oldu!"

13. "Kilo almaya başladığım bir dönemde benimle çok aşağılayıcı konuşmaya başlamıştı. Sonrasında aldattığını da öğrendim..."

"Ve bu zehirli ilişkiden kurtulmak için ayrıldım. Ayrılığımızın üzerinden 4-5 ay geçmesine rağmen hala Netflix hesabımı kullandığını fark ettim ve koronavirüs karantina günlerinde tam en sevdiği filmi açtığı sırada şifreyi değiştirip kendisine Netflix almasını söylediğim bir mesaj attım. Karantinada yapacak hiçbir şeyi yokken bunu yapmak çok eğlenceliydi!"

14. "Erkek arkadaşımla çevrim içi bir oyun sitesinde tanışmıştık. Uzun süre her şey harikaydı fakat o duştayken telefonuna gelen bir mesaj her şeyi değiştirdi..."

"'Ne zaman onu terk edeceksin?' yazıyordu. Sonrasında tüm gece kadınla mesajlarını okudum; benim hakkımda saçma sapan konuşmuştu, özel fotoğraflarımı ona yollamıştı... Tüm konuşmalar o kadar iğrençti ki kusmak istiyordum. Çevrim içi oyun hesabına girdim ve tüm paralarını, malzemelerini boşalttım. O paralarla insanları sevindirdim, kendi oyun hesabımın 4 yıllık parasını ödedim, kendime malzemeler aldım... Yıllardır uğraştığı her şeyi tek çırpıda yok ettim. Üstüne bir de oyundaki tüm arkadaşlarına 'kız arkadaşımı aldatıyorum' yazan mesajlar yolladım ve kullanıcı adını onu rezil edecek bir şey yaptım! O gece bana nefret dolu mesajlar attı. Eğer bir daha benimle iletişime geçerse özel fotoğraflarımı başkalarıyla paylaştığı için onu mahkemeye vereceğimi söyledim. Bana bir daha asla yazamadı."

Sizin böyle kötü anılarınız var mı? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Çiftlerin İlişkilerine Ciddi Zararlar Vermelerine Rağmen Sürekli Yapmaya Devam Ettikleri Hareketler - onedio.com
Çiftlerin İlişkilerine Ciddi Zararlar Vermelerine Rağmen Sürekli Yapmaya Devam Ettikleri Hareketler - onedio.com
Millette Ne Fetişler Var! İleri Yaştaki İnsanlar ile Cinsel Birliktelik Yaşama İsteği: Gerontofili - onedio.com
Millette Ne Fetişler Var! İleri Yaştaki İnsanlar ile Cinsel Birliktelik Yaşama İsteği: Gerontofili - onedio.com
Eski Tenisçi Maria Sharapova'nın Özel Olarak Tasarlanan Ömürlük Maaşımız Değerindeki Nişan Yüzüğü - onedio.com
Eski Tenisçi Maria Sharapova'nın Özel Olarak Tasarlanan Ömürlük Maaşımız Değerindeki Nişan Yüzüğü - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arslanoglu

Ergenus uydurması hikayeler

mad-chemist

Bence en iyi olay doktorasını sildiğiydi 😂 nedense garip bir zevk aldım xD

Görüş Bildir