Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Albümlerinin Gelirlerini Çocukların Geleceği İçin Bağışlamak İsteyen Grup: Pacem Musica

-

Kalbi güzel insanların oluşturduğu Pacem Musica, bütün gelirini çocukların geleceği için bağışlayacağı albümünü basabilmek için desteklerinizi bekliyor!

Pacemusica, bir grup genç tarafından eşitlik, özgürlük ve barış gibi değerlerin paylaşılması için kuruldu. Yurt içi ve yurt dışında birçok platformda, her şeye rağmen inandıkları değerler adına müzik yapıyorlar. 

Başka ülkelerden ortak fikirlere sahip gençlerin birlikte müzik yapması, müzikle bir köprü kurulması için çalışıyorlar. Hiçbir dilin bir tını kadar derdini anlatamadığını düşünen; tüm dünyada savaşa karşı sazı ve sözüyle duran herkese kapıları açık. İnanıyorlar ki, aynı gökyüzü altında olduğumuzda sınırlar, yalnızca birer çizgi. Pacemusica, gökyüzünü anımsatmaya geliyor.

Pacem Musica, Erasmus+ projeleri kapsamında 2016 yılında 11.si düzenlenen Balsika Barış Orkestrası’nda ülkemizi temsil eden bir grup.

Hiçbir profesyonellik vaat etmeyen, yaşları 20-23 arası değişen öğrencilerden oluşuyorlar.

Dünyanın her yerinden müziği harmanlamaya çalışan, Balkan müziğine ayrıca ilgili.

Birçok dilden parçaya ses veren Pacem Musica, müziğinin her bir notasını dünyanın dezavantajlı, engelli, savaş mağduru çocuklarına adıyor.

Fransa'da katıldıkları albüm projelerinin gelirleri oradaki çocuklara bağışlandı, şimdi aynısını Türkiye'de gerçekleştirmek istiyorlar.

Yurtdışından misafir arkadaşlarıyla hazırladıkları albümün tüm gelirini çocuklar için kullanmayı istiyorlar. Bunu için de yardımımıza ihtiyaçları var

Sizlerin desteği sayesinde, ülke sınırları içinde bulunan çocuklar için projeler yürüten derneklere destek olacak ve albümlerini yayınlamış olacaklar.

Desteğiniz onlar için için çok önemli!

Peki neye ihtiyaçları var ve yardım eden insanlar neler kazanacaklar?

Albümü basabilmeleri için 1000 Euro'ya ihtiyaçları var.

"Hepimiz öğrenciyiz, bu parayı elde etmenin yolu bize destekleriniz." diye ekliyorlar

Destekleriniz karşılığında albümü, grubun posterlerini, tişörtlerini sizlere yollayacaklarını da ekliyorlar.

Ayrıca, albümün iç kapağında isminize özel teşekkürlerini ihmal etmeyeceklerini de belirtiyorlar.

Peki bu yardımlarınızın etkisi ne olacak?

"Çocuklarla gerçekleştireceğimiz çeşitli workshoplara, konserlere, onların eğitimine destekte bulunmuş olacaksınız. Ayrıca bundan sonra üretmek için, yeni bir albüm hazırlamak için, bu zorlu günlerde çocuklarla çalışabilmeyi sürdürebilmemiz, projeler üretebilmemiz için bizi desteklemiş olacaksınız." diyorlar.

Hatırlatmak isteriz ki 100 kişilik Balsika Barış Orkestrası’nın 16 ülkeden katılımcısının bir arada olmasını sağlayan şey de projenin finansal destekçileri.

"Dünyada müzik adına kalıcı olmak istiyoruz ve ancak yardımınızla bunu başarabiliriz." (Balsika nedir merak ediyorsanız buraya lütfen tıklayınız)

Riskler Neler?

"Eğer albümü basamaz isek, belki illegal yollara başvurup kendi albümümüzün korsanını basmak zorunda kalırız, e size de ulaştıramayız, bir de illegal bu durum. Yani başaramazsak İstiklal Caddesi’nde bizi sokak müziğimiz sırasında görebilirsiniz. Belki."

Başka Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

Maddi yardımda bulunamıyor musunuz? Şu yollar da var;

"Çevrenizdekilere bizden bahsedin, videolarımızı izleyin, sosyal medyadan takipçimiz ve destekçimiz olun! Ayrıca bizi Indiegogo üzerinden de paylaşabilirsiniz, belki sosyal medyadaki takipçilerinizden bize destek olmak isteyenler vardır? Hepsi bu kadar, çok teşekkürler!"

Pacem Musica Destek Bekliyor! - Pacem Musica is Waiting For Your Support!

Detaylı bilgi ve yardım için tıklayınız

İnternet Siteleri

Youtube Adresleri

Facebook Adresleri

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir