Görüş Bildir

AKP'nin 'Lebaleb' Kongresi Tepkilerin Odağında

Haberler
> AKP'nin 'Lebaleb' Kongresi Tepkilerin Odağında

AKP'nin 7. Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Kongreye katılmak için partililer Türkiye'nin çeşitli illerinden Ankara'ya akın etti. Maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı bu Ankara yolculuğuna, spor salonu içinde ve dışındaki kalabalık görüntüler de eşlik etti. Yaşanan bu görüntüler sonrası lebaleb kelimesi Twitter'da TT oldu. Twitter kullanıcıları ise, maske ile sosyal mesafe nedeniyle daha önce yaşanan olaylara ve vaka sayısına dikkat çekerek tepkilerini dile getirdi.

'Kar yağışının tüm mikropları temizlediği bu anlamlı buluşmada hepinizi selamlıyorum'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7. Olağan Büyük Kongresi’ne katılmak için geldiği Ankara Spor Salonu'nda dışarıda bekleyen maske ve sosyal mesafeyi hiçe sayan partililere hitap etti. Erdoğan konuşmasında, 'Kar yağışının tüm mikropları temizlediği bu anlamlı buluşmada hepinizi selamlıyorum' dedi.

Genel başkanvekili sayısı 2'ye çıkacak

Genel başkanvekili sayısı 2'ye çıkacak

AKP, bugün gerçekleşecek 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yeni dönemin kadrolarını belirleyecek. Kongrede önemli değişimlere imza atılması bekleniyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ise, kongrede yapılacak tüzük değişikliğiyle genel başkanvekili sayısının 2'ye çıkarılacağını söyledi.

Twitter kullanıcıları maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı AKP kongresine tepki gösterdi

Twitter kullanıcıları maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı AKP kongresine tepki gösterdi
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
12
3
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Halit Demir

Bence kayıp aşılar kongredekilere gitti. O yüzden bu rahatlık

avimoshe

Tek ümidim hepsinin birbirlerine korona bulaştırması ve ölmesi. Az da olsa bi aptal sürüsünden kurtuluruz.

Yazıyorum yazıyorum,silivri soğuktur diye siliyorum...Yazıyorum yazıyorum,silivri soğuktur diye siliyorum...Yazıyorum yazıyorum,silivri soğuktur diye siliyor... Devamını Gör