Görüş Bildir
Haberler
AKP'li Yediyıldız: 'Vatandaş Zamlardan Çok da Şikayetçi Değil'

AKP'li Yediyıldız: 'Vatandaş Zamlardan Çok da Şikayetçi Değil'

Batuhan
21.12.2021 - 11:25

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Ordu'da temaslarda bulunduğunu ve yurttaşlarla konuştuğunu belirtirken “Zamdan kimse memnun olmaz ama çok da şikayetçi değiller” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ordu'da yayın yapan Oney Flaş FM’deki 'Bir Konu Bir Konuk' programında kur artışları ve pahalılıkla ilgili soruları yanıtlayan Yediyıldız, döviz kurlarının yükselmesinin 'dış güçler' tarafından yapıldığını öne sürerken “Cumartesi günü Fatsa’da beş tane kahve gezdim. Hiçbir kahvede, ‘Neden bu kadar zam geliyor?’ demediler. Zamdan kimse memnun olmaz ama çok da şikayetçi değiller. Konuştuk, bayağı sohbet ettik. Görülüyor ki vatandaşlar da bir şeyleri biliyor, farkında” ifadelerini kullandı.

'Doları, Euro'yu yükselten ben değilim'

'Doları, Euro'yu yükselten ben değilim'

Yediyıldız. “Doları biz yükseltmiyoruz ki, dış güçler yükseltiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin muhalefet partilerinin liderleri bakın ne yapıyor? Bunu ben söylemiyorum, Büyük Birlik Partisi'nin sayın lideri söylüyor. Bu muhalefet liderleri Amerikan yetkilileriyle ayda bir araya geliyorlar ve gizli gizli görüşüyorlar. Şunu anlıyoruz ki; karar vermişler; iktidarı ekonomik operasyonla yıkma gayretindeler. Doları, Euroyu yükselten ben değilim. Fiyatları da biz yükseltmiyoruz. Kontrol bizim elimizde elbette. Fakat bizler marketleri bastığımızda farklı sorunlar ortaya çıkıyor. Stokçular da var. Hepsiyle mücadele ediliyor' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
7
5
2
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Şikayetçi olmayanlar çomarlar….

Darkdream

Ya bir de bu gibileri milletin verdiği vergilerle maaş alıyor ya ne diyeyim ki artık? İnsan ağzını açsa bu fiyatlar çok yüksek dese ya hain ilan ediliyor ya ... Devamını Gör

Ilyasbabaa

Koyunlar zaten sikayetci olmazlar..dolar 11tlye dustu diye sevinenler var..yahu 11tl yine cok yuksek..simdi dolar 14tl cikti yine..zamlar yine geliyor..bugun... Devamını Gör