Aileyle İzlerken Halının Desenlerine Odaklanmamıza Sebep Olan 2019'un En Ateşli Öpüşme Sahneleri

187PAYLAŞIM

Giderek muhafazakarlaşan televizyon dünyasında debelenen birkaç iş hala var. Biliyoruz hiçbiri bir Aşk-ı Memnu değil ama biz yine de RTÜK'e rağmen ellerinden geldiğince cesur davranan dizilerin öpüşme sahnelerini sizin için derledik.

Eveeeet ilk olarak henüz sevişme göremediğimiz ama muhabbetinin her yerden çok geçtiği dizi ile başlayalım: Aynen Aynen. Nil'in ne kadar seksi olduğu gerçeği işin içine komedi katılsa da değişmiyor.

Aynen Aynen

Sonra da gelelim o kadar seksi olmayan bir kızın ne kadar çok öpüşebileceği gerçeğine... Bu Alihan'la Zeynep'i su sıkıp ayırmak lazım.

Yasak Elma

Yine de favori Ender Hanım. Şu öpüşmenin asaletine, teknik ve taktik bilgisine bir bakınız...

Yasak Elma

Taktik derken aklımıza Ceren geldi. Cenk'i resmen ağına düşüren Ceren, istediğini de epey süre aldı.

Zalim İstanbul

Ama 3 sezon sürse de hala amatör dolaşanlar var; mesela Tahir ve Nefes. Arada iç kıpırdatsa da bu listenin vasatlarından.

Sen Anlat Karadeniz

Aynı dizide şu iki arkadaşın arasında bile daha fazla cinsel gerilim var.

Sen Anlat Karadeniz

Çarpışma'nın Zeynep ve Kadir'i de böyleydi, sonradan açıldılar. Kıvanç Tatlıtuğ'un öpüşürken ağzından alev attığı rivayetleri dolaşıyor...

Çarpışma

Ama aynı dizide Cemre ve Kerem çok daha ateşli bir çiftti. Birbirlerine çok yakıştıkları için de seyri çok daha iyi sahneler ortaya çıkıyordu.

Çarpışma

Olabilir böyle şeyler. Sonuçta Yamaç ve Sena da aşkla evlenmiş bir çiftti ama birbirlerini zor görüyorlardı. Görünce de Yamaç ne etsin:)

Çukur

Amatör kümeden hızla çıkmak üzere yol alanlar da Ayşe ve Kerem. Bir süre sonra buraları yakacaklar gibi gözüküyor.

Afili Aşk

Biraz yaz dizilerinden bahsedelim. Bu yazın en tutkulu çifti kesinlikle Selin ve Demir'di. Ooooo kareografi de var:)

Her Yerde Sen

Geçen senekiler de malumunuz Can ve Sanem idi. Ama Can'ın aslan yelesi saçları ve ağzını tam örten kılları sebebiyle öpüşmek zorlaşınca, bu sahneler de azaldı.

Erkenci Kuş

Peki en en en ateşlilerine gelelim mi? Filiz ve Barış'ın kimyası bu listenin en iyilerindendi. Cesur sahnelerini özleyeceğiz.

Bizim Hikaye

Kuzgun'da da hem Burcu Biricik'in cesurluğu hem de Barış Arduç'un savaşta teyakkuz şeklinde öpüşmesi her şeyi değiştirdi. Hey maaşallah...

Kuzgun

Ve 2019'da televizyonda gördüğümüz en en en ateşli öpüşme sahnesi... Reyyan ve Miran bitecek derken tekrar tekrar öpüşmeye başlamalarıyla herhalde birçok aileyi derbeder etti, lav makineleriyle salonumuzun ortasına saldırdı. Düşünsene canım babacın elinde meyve bıçağıyla ekrana bakakalmış, çaresiz...

Hercai

Araya hemen bir nötrleme öpüşmesi alalım. Bu haşinliğin üstesinden ancak bu kadar dümdüz bir dudak değdirme gifi gelebilir.

Kardeş Çocukları

Şimdi gelelim dijital dizilere. Hakan: Muhafız bu işin canını çıkarttı. Cesur sahneleri var.

Hakan: Muhafız

Geçen seneye göre bir derece azalmış olsa da hala Leyla'nın ısrarla o bacağını zigona uzatır gibi sırta uzatma hareketi bitmedi.

Hakan: Muhafız

Sizce abartı mı, yoksa çağa ayak uydurarak giderek cesurlaşmalı mı sahneler? RTÜK'ü atlatıp yorumlara gelin...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
walter-sullivan

2019 Yazısını okumadan önce ve dizi olduğunu farketmeden önce; İbrahim Tatlıses'in, Hülya Avşarı deniz yatağı şişirirmiş gibi öpmesinin görselini aradı gözlerim. 😁

karbey77

hadi biz seyirciyiz utaniyoruz , rahatsiz oluyoruz ailecek izlerken falan...gecip gidiyor... ya bu SANATCI!!!! larin aileleri....hatta karilari...kocalari....ne hissediyor!!! ve ne kadar gecirip..hic gitmiyor!

hazal-tugce-demiral

nerede bir Bihter ve Behlul bee

meltem-arslan9

Bihter Akrep burcuydu , ondandır.👍🦂

walkingdeathe

öğğğ bokunu çıkarmışlar..

ssensei

Sadece iki tanesi hoş, hakkını vermiş diyebilirim, gerisi vasat. Olur öyle, utanmış olabilirler. :)

Görüş Bildir