Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ahmet Kural'dan İlk Açıklama Geldi: Suçsuzum, İddiaları Kabul Etmiyorum!

2.5bPAYLAŞIM

Magazin dünyasına ve ülke gündemine bomba gibi düşen Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp etmesi iddiası, Sıla'nın adliyeye giderek şikayetçi olması ve hakkında koruma kararı aldırması günün en çok konuşulan konusu haline geldi. Konu ile ilgili Ahmet Kural cephesinden de ilk açıklama geldi!

Kanal D Haber'e konuşan Ahmet Kural "Öncelikle böyle bir konu ile karşınıza geldiğim için çok üzgünüm" açıklamasını yaptı.

"Bu çirkin iddiaların da hiçbirini kabul etmiyorum. 28 Ekim salı günü Sıla ve ailem yemek yedik. Güle oynaya Zekeriyaköy'deki evimize geldik. Ayrıntıları savcılığa vereceğim ifadeden de öğreneceğiniz üzere aramızda karşılıklı bir itişme çıktı. Bu esnada kolunu tuttum. Bu iddiaların hiçbirini kabul etmiyorum. Bunun ile ilgili de hukuki yollara başvuracağım maalesef. Çok üzgünüm çok." açıklamasını yaptı.

Ahmet Kural, Sıla'yı darp etme iddiasının ardından ilk kez Kanal D Haber'e konuştu. İlgili videoyu ve açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz;

Peki ne olmuştu?

Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com
Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com

Adliye önünde açıklama yapan Sıla, “İfade vermeye geldim. Ahmet Kural’dan şikayetçiyim” dedi ve avukatı da Sıla'nın darp edildiğini söyledi.

Sosyal medyada ünlülerden Sıla'ya destek yağdı!

Yanındayız Sıla! Ahmet Kural'dan Şiddet Gören Sıla'ya Ünlülerden Destek Yağdı! - onedio.com
Yanındayız Sıla! Ahmet Kural'dan Şiddet Gören Sıla'ya Ünlülerden Destek Yağdı! - onedio.com

Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
smer_1981

bir insan olarak şiddete kesinlikle karşıyım. fakat şahsen ülkemizde ve dünya üzerinde azımsanmayacak şekilde şiddet olayları var. hemen her gün dünyanın bir yerinde kadın eski eş sevgili tarafından şiddete uğruyor. ama bence fazlaca abartılmış bir durum gibi gelidi bütün medyanın ilgisi bu konuya döndü. genel olarak baz alınması daha iyi olurdu. tek sorum madem sıla hanım daha öncede şiddet gördü ayrıldı sonradan neden tekrar beraber oldu. diyelim söz verdi ahmet bir yapan bir da yapmaz mı diye düşünmedi mi? peki evli olmayan iki insanın beraber yaşaması ne kadar doğru toplumda, madem ki toplumda örf ve adap var. şimdi her kez özel hayat diyecek. o zaman bu şiddette özel olmalı basın önünde değilde direk gidip gizli saklı şikayet edebilirdi. basın ordusu ile değilde,

klemenjero

abartıldığını düşünüyordum. ama sonra ahmetin daha önce de böyle şeyler yaptığını öğrendim. eski sevgilisinin parmağını kırmış. o yüzden çeksin cezasını. sürüm sürüm sürünsün

nil-new

NEDİR BU YA TÜRKİYEDE HERGÜN KADIN ÖLDÜRÜLÜYOR HERGÜN KADINLAR DAYAK YİYOR NE ŞİMDİ BU YANCILIĞINIZ BÖYLE SIRF SILA ÜNLÜ DİYEMİ YARGARANIZ AYIP AYIP NİYE DİĞER KADINLAR ÖLÜNCE - DAYAK YİYİNCE GÜNLÜK HAYATINIZA KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİYORSUNUZDA SILAYA BU KADAR ÖNEM NEDİR ANLAMADIM ADALETLİ OLUN KlAVYE DELİKANLILIĞI YAPMAYIN

mehmet-mehmet7

Her zaman ki gibi bir tarafın beyanıyla toplum dangalakça cahilce hareket ediyor. Biliyor musunuz bu cahilliğiniz yüzünden kaç masum insan ceza evinde? ve toplumun bu ayarsız cahilce hassasiyeti yüzünden binlerce kadın bunu sektör haline getirdi?

kelemcic

Tek taraflı bir iddia sıla tarafından adamı günah keçisi ilan ediyorsunuz. suç kanıtlanmadan herkes masumdur. Masumiyet karinesi bu uluslar arası hukuk kanunudur.

Görüş Bildir